داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
کارشناس مسائل سیاسی در گفت و گو با اوشیدا:
تشکیل دفاتر ویژه آمریکا برای آموزش و تعلیم اغتشاشگران/مردم برای فتنه اقتصادی هوشیار باشند
کد مطلب: ۶۵۷۹۰
تاریخ انتشار:پنجشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۴۷
کارشناس مسائل سیاسی گفت: در سال های گذشته هشت دفتر ویژه به جهت هماهنگ سازی ، ارتباط گیری و همچنین آموزش و تجهیز به مرور در کشور آمریکا شکل گرفت.
تشکیل دفاتر ویژه آمریکا برای آموزش و تعلیم اغتشاشگران/مردم برای فتنه اقتصادی هوشیار باشند
احمد ملاشاهی در گفت و گو با پایگاه خبری اوشیدا گفت: فتنه هایی که در طول انقلاب اسلامی بر علیه نظام جمهوری اسلامی ایران رخ داده است، از اتاق فکر و رسانه ای آمریکا سرچشمه و برنامه ریزی شده است.

کارشناس مسائل سیاسی و مدرس دانشگاه آزاد زابل افزود: در واقع اتاق های فکر و همچنین سفارت خانه ها و دفاتر ویژه مثلث غرب برای تغییر رژیم در ایران هستند که با توجه به نفوذ رسانه ها در کشور می تواند اینگونه مسائل را به مردم اطلاع رسانی کرد.

وی گفت: علاوه بر اینها ، آمریکایی‌ها در عین حال و در اوج فتنه 88 دفتری را در کاخ سفید تحت عنوان دفتر هماهنگی امورایران زیرنظر ریاست معاون اول اوباما در کاخ سفید به وجود آوردند که کار این دفتر هماهنگ ‌سازی فعالیت بخش‌های مختلف بود.

ملاشاهی گفت: فتنه سال 88 یکی از پیشرفته ترین و مدرن ترین فتنه ها در طول انقلاب اسلامی به شمار می رفت که دشمن از آن به عنوان ضربه نهایی یاد می کرد .

کارشناس مسائل سیاسی خاطرنشان کرد: نوع سازماندهی شده فتنه 88 و همچنین حمایت برخی از افراد بی بصیرت از آشوب گران باعث شد تا حمایت همه جانبه غرب را را به دنبال داشته باشد، به طور کل می توان گفت که تمامی اپوزیسیون های داخلی و خارجی در این فتنه برای براندازی نظام متحد شده بودند.

وی ادامه داد: فتنه دهه هشتاد توسط افرادی شکل گرفت که با عنوان حق طلبی به میدان آمده بودند که در این بین برخی از افراد بی اطلاع و طرفدار یک جریان خاص ناآگاهانه به صفوف آشوبگران پیوستند.

ملاشاهی اظهار داشت: دشمن همواره از نقشه ها و ترفند های مختلفی وارد می شود بنابراین اهمیت مطالعه در خصوص فتنه های شکل گرفته می تواند زمینه آگاهی در انتخاب جهت موافق و صحیح کمک کند.

وی بیان داشت: تنها در سال های گذشته هشت دفتر ویژه به جهت هماهنگ سازی ، ارتباط گیری و همچنین آموزش و تجهیز به مرور در کشور آمریکا شکل گرفت که به سر شاخه های اصلی در تهران وصل بودند تا در زمان معین اقدامات لازم را انجام دهند.

استاد دانشگاه آزاد زابل گفت: آمریکا در سال های اخیر مبالغ هنگفتی را جهت تعلیم و آموزش برخی از افراد برای ایجاد فتنه های جدید هزینه کرده است که افراد بی بصیرت را در حوزه های مختلف شناسایی و به این دفاتر معرفی کنند.

وی تصریح کرد: با این اوصاف واضح است که گرچه مردم انقلابی ایران به رهبری مقام معظم رهبری در مواقع حساس در میادین حضور خواهند داشت اما با توجه به هزینه های هنگفت غرب و آمریکا برای راه اندازی فتنه های جدید، جامعه نیاز مبرمی به ایجاد بستر فتنه شناسی برای نسل جدید دارد.

ملاشاهی خاطرنشان کرد: امروزه وضعیت اقتصادی کشور نشان از آن می دهد که دشمن در صدد ایجاد فتنه ای جدید است ،با توجه به تاکیدات رهبر معظم انقلاب اسلامی برای هوشیاری در سال 98 مردم نیز باید خود را برای شناسایی بسترهای فتنه آماده کنند.


انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark