داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۲
 
امام جمعه اهل سنت هامون:
دشمنان اسلام با ترویج بی حجابی به دنبال تضعیف مسلمان هستند
کد مطلب: ۶۲۷۲۰
تاریخ انتشار:يکشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۲
امام جمعه اهل سنت هامون گفت: دشمنان اسلام با ترویج بی بندو باری و بی حجابی از طرق مختلف سعی بر تضعیف اعتقادات مسلمانان و نفوذ در کشورهای اسلامی دارند.
دشمنان اسلام با ترویج بی حجابی به دنبال تضعیف مسلمان هستند
مولوی عبدالله حسن زهی در گفت وگو با خبرنگار اوشیدا ابراز داشت: یکی از مهم تربن راه های نفوذ یک کشور رخنه در خانواده هاست چرا که وقتی باورها و اعتقادات خانواده ها ضعیف شود راحت تر می توان جامعه را به ورطه نابودی کشاند.

وی افزود: حجاب و عفاف از جمله مهم ترین اعتقادات مسلمانان است بنابراین دشمنان اسلام از طرق مختلف سعی بر از بین بردن این مولفه از کشورهای اسلامی هستند همان گونه که در برخی از کشورهای اسلامی به خواسته خود رسیده اند.

امام جمعه اهل سنت هامون بیان داشت: در حال حاضر بهترین وسیله دشمنان برای ترویج بی حجابی و بی بندو باری ماهواره ها و فضای مجازی است به طوری که از این طریق ذهن میلیون ها نفر را در دست گرفته و به طور مستقیم و غیر مستقیم حجاب را مانع رشد بانوان اعلام می کنند.

مولوی حسن زهی با عنوان اینکه حجاب نه تنها مانع رشد بانوان و جامعه نمی شود بلکه عاملی جهت رشد و ترقی جامعه است، تاکید کرد: وقتی بی حجابی در جامعه رواج یابد بنیان خانواده ها نیز به راحتی در معرض فروپاشی قرار می گیرد.

وی اذعان داشت: خوشبختانه سیستان و بلوچستان از جمله مناطقی است که وضعیت حجاب در آن در حد مطلوبی است اما با این حال با توجه به نقشه های دشمنان اسلام، می طلبد مسئولان فرهنگی و مردم بیش از پیش نسبت به این مقوله توجه نشان دهند.

انتهای پیام
Share/Save/Bookmark