داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۳
 
‌ ‌امام جمعه اهل سنت زابل:
کوتاهی مسلمانان در آزادی بیت المقدس/ سازمان همکاری اسلامی نسبت به سخنان ترامپ واکنش نشان دهد
کد مطلب: ۶۲۳۶۰
تاریخ انتشار:يکشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۱۸
امام جمعه اهل سنت زابل گفت: سازمان همکاری اسلامی با جدیت نسبت به سخنان ابلهانه ترامپ واکنش نشان دهد.
کوتاهی مسلمانان در آزادی بیت المقدس/ سازمان همکاری اسلامی نسبت به سخنان ترامپ واکنش نشان دهد
مولوی عبدالرشید شه بخش با محکومیت تصمیم اخیر رئیس جمهور آمریکا در مورد تغییر سفارت به بیت المقدس در گفت و گو خبرنگار اوشیدا عنوان کرد: تغییر سفارت آمریکا و پایتخت یهودی ها به بیت المقدس قبله اول مسلمانان بسیار تاسف بار و نگران کننده است.

وی افزود: تمام مسلمانان در مورد آزادی بیت المقدس کوتاهی کردند و سران کشورهای اسلامی برای بقای سلطنت وحکومت خود سازش را اختیار کرده اند.

مولوی شه بخش ادامه داد: این کوتاهی، سازش ها و اختلافات سبب شده روز به روز حلقه بر مسلمانان تنگ تر شود و در این وضعیت ذلت بار قرار بگیرند.

وی تاکید کرد: برای تمام مسلمانان لازم است با ایمان وتوکل به خداوند متعال در مقابل تمام کسانی که باعث و بانی اشغال فلسطین و دیگر سرزمین های اسلامی هستند ایستادگی و جهاد کنند.

امام جمعه اهل سنت زابل تاکید کرد: سازمان همکاری اسلامی هر چه زودتر تشکیل جلسه داده و با اتحاد و قدرت هرچه تمام در مورد تصمیم غیر قابل تحمل دونالد ترامپ واکنش نشان دهند.

مولوی شه بخش در پایان اذعان داشت: مسئله فلسطین یکی از مهم ترین اولویت های اسلام و مسلمین است که در این راستا انتظار می رود کشورهای اسلامی به منظور حقوق ملت مظلوم فلسطین به پاخیزند.

انتهای پیام/ ف ب
Share/Save/Bookmark