داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
اورژانس روستای چرک 5 سال در انتظار افتتاح
کد مطلب: ۶۵۰۶۰
تاریخ انتشار:شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۵۹
ساختمان اورژانس روستای چرک شهرستان نیمروز پس از پنج سال که از احداث آن می گذرد هنوز مسئولین نتوانسته اند آن را به بهره برداری برسانند.
اورژانس روستای چرک 5 سال در انتظار افتتاح
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ با پیشرفت علم پزشکی در جهان امروزه بسیاری از بیماری های ناشناخته ، دیگر انسان ها را به کام مرگ نمی کشاند و با داروهای شیمیایی و یا گیاهی می توان بیماری های متعدد را درمان کرد علاوه بر آن همچنین، درمان بسیاری از بیماری ها نیاز به مکان هایی دارد که امروزه در بسیاری از روستاهای دور دست ایران نیز بیمارستان ها و اورژانس ها احداث شده اند.

اما ساختمان اورژانس روستای چرک شهرستان نیمروز پس از پنج سال که از احداث آن می گذرد هنوز مسئولین نتوانسته اند آن را به بهره برداری برسانند.

ناصر دهمرده رئیس شورای اسلامی روستای چرک در گفت و گو با پایگاه خبری اوشیدا گفت: گرچه وجود خانه بهداشت این روستا برخی از نیاز های بهداشتی و درمانی اهالی روستا را برطرف ساخته است اما وجود اورژانس نیز می تواند پیامدهای مثبتی در روستا به وجود آورد.

وی همچنین تصریح کرد: ساختمان این اورژانس 5 سال قبل احداث شد که اکنون به یک ساختمان متروکه تبدیل شده است.

دهمرده خاطرنشان کرد: به دلیل تردد خودرو های زیاد در این مسیر روستای چرک و وقوع تصادفات متعدد ، وجود پایگاه اورژانس بین شهری امری ضروری خواهد بود که مسئولین آن را باید به بهره برداری برسانند.

گفتنی است که ساختمان این اورژانس تکمیل و برای افتتاح آماده است.انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark