داخلی آرشيو خبر صفحه سیاسی
امتیاز مثبت 
۰
 
کتاب وکیل سابق رئیس‌جمهور آمریکا| دختر 15 ساله کوهن، هدف چشم‌چرانی ترامپ
کد مطلب: ۷۱۴۰۶
تاریخ انتشار:سه شنبه ۱۸ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۱۳
وکیل سابق رئیس‌جمهور آمریکا در کتاب خاطراتش روایتی از بی‌اخلاقی ترامپ آورده است، هدف ترامپ در این بی‌اخلاقی، دختر 15 ساله وکیل سابقش بوده است.
کتاب وکیل سابق رئیس‌جمهور آمریکا| دختر 15 ساله کوهن، هدف چشم‌چرانی ترامپ

به گزارش اوشیدا به نقل از  گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، «مایکل کوهن» وکیل و کارچاق‌کُن سابق رئیس‌جمهور آمریکا در کتاب خاطرات جدید جنجالی خود گفته «دونالد ترامپ»  به دختر ۱۵ ساله او نگاهی زننده داشته است.

طبق گزارش «آسوشیتدپرس»، او در این کتاب صحنه ناخوشایندی را توصیف کرده که در سال ۲۰۱۲ در تفرجگاه گلف ترامپ در نیوجرسی رخ داده و به گفته کوهن ترامپ با نگاهی بد به دخترش زل زده بود.

کوهن می‌نویسد در برخورد با این رفتار ترامپ، به او گفته که آن دختر، دختر خودش است و ترامپ خطاب به کوهن، پرسیده «کی او اینقدر جذاب شده؟»

وکیل سابق ترامپ همچنین در این کتاب می‌نویسد که به چشم خود دیده که رئیس سابقش با زنانی که در دفتر او کار می‌کردند، رفتارهای ناشایست داشت.

به گزارش روزنامه انگلیسی «ایندیپندنت»، آنچه کوهن از ترامپ می‌گوید با الگوی رفتار عمومی وی در طول سال‌های گذشته در برخورد با زنان مطابقت دارد.

کوهن پیش از این هم در بخش‌هایی از کتاب خود، رئیس‌جمهور آمریکا را به فساد و کلاهبرداری متهم کرده بود. 

او در سال ۲۰۱۸ از سوی یک قاضی فدرال به جرم دادن حق السکوت به دو زن در جریان مبارزات انتخابات ریاست‌جمهوری ۲۰۱۶ آمریکا به سه سال زندان محکوم شد.

طبق گزارش بی‌بی‌سی، کوهن به نمایندگی از دونالد ترامپ مبلغی را به دو زن داده بود تا در مبارزات انتخاباتی ۲۰۱۶، در خصوص رابطه غیر اخلاقی خود با ترامپ سکوت پیشه کنند. از طرف دیگر، کوهن همچنین اعتراف کرد که علاوه بر تخلف انتخاباتی به کنگره دروغ هم گفته بود.

کوهن در بخشی از کتابش از خود بعنوان «شاهد اصلی» توطئه حق‌السکوت یاد می‌کند که همین امر می‌تواند اتهاماتی را علیه ترامپ بعد از پایان دوران ریاست‌جمهوری‌اش وارد کند.

وی ترامپ را «استاد جرایم سازمان‌یافته» و «متقلب بزرگ» توصیف کرد و در بخشی از کتاب خود به عقاید نژادپرستانه ترامپ در رقابت‌های انتخابات ریاست‌جمهوری ۲۰۱۶ نیز اشاره کرده است.

انتهای پیام/

Share/Save/Bookmark