داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۲
 
به همت بسیج سازندگی انجام شد؛
دوره آموزشی پرورش قارچ در زابل برگزار شد
کد مطلب: ۶۲۷۷۶
تاریخ انتشار:شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۱۸
مسئول بسیج سازندگی ناحیه زابل گفت: به همت بسیج سازندگی دوره آموزشی پرورش قارچ در شهرستان زابل برگزار شد.
دوره آموزشی پرورش قارچ در زابل برگزار شد
سرگزی در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا بیان کرد: در راستای منویات مقام معظم رهبری و عملی شدن اقتصاد مقاومتی در منطقه دوره آموزشی پرورش قارچ با حضور علاقمندان به این رشته در زابل برگزار شد.

وی افزود: این دوره آموزشی که با استقبال خوب شرکت کنندگان همراه بود به مدت دو روز توسط اساتید مجرب برگزار و علاقمندان راه های پرورش قارچ به شیوه کاملا اقتصادی و کم هزینه را آموزش دیدند.

سرگزی ادامه داد: در این دوره ۳۰۰ نفر آموزش های لازم را فرا گرفته و در صورتی که بتوانند مطالب یاد گرفته شده را به کار بسته و به تولید قارچ بپردازند محصول تولیدی از آنان به قیمت خوب خریداری می شود.

مسئول بسیج سازندگی زابل تاکید کرد: با توجه به بیکاری حاکم بر منطقه برگزاری چنین دوره هایی می تواند در ایجاد اشتغال و دستیابی به درآمد نسبی برای تولیدکنندگان موثر باشد.

وی اظهار کرد: به منظور حمایت از کارآموزان برای ایجاد کارگاه تولید قارچ تسهیلاتی به مبلغ پنج تا ۱۵ میلیون تومان اعطا خواهد شد.

سرگزی تصریح کرد: با توجه به اینکه عملی شدن اقتصاد مقاومتی تنها راه برون رفت از وضعیت اقتصادی نامطلوب فعلی کشور است سپاه پاسداران با تمام توان در راستای عملی شدن آن تلاش می کند.

مسئول بسیج سازندگی زابل اذعان کرد: بسیج سازندگی زابل از کارآفرینانی که قصد انجام طرح اقتصادی در شهرستان زابل را داشته باشند حمایت می کند.

انتهای پیام
Share/Save/Bookmark