داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
مدیر کل صدا و سیما سیستان و بلوچستان:
خود تحریمی نیاز نیست/از سوی دشمنان تحریم شده ایم
کد مطلب: ۶۷۳۶۶
تاریخ انتشار:پنجشنبه ۲۷ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۶
خود تحریمی نیاز نیست/از سوی دشمنان تحریم شده ایم
به گزارش اوشیدا؛ محمود کردستانی در گفت و گو با پهره افزود: یکی از سریال های بسیار ارزشمند و حرفه ای که توانست مخاطبان زیادی را به خود جلب کند سریال گاندو است که بر اساس یک سری مستندات ساخته شده و کار هنر هم همین است که براساس مستندات فیلم بسازد.

وی افزود: بحث تحریم صدا و سیما از طرف دولت وجود ندارد اما ممکن است گلایه مندی و اختلاف نظر باشد دولت هم طرح تحریم صدا و سیما را ندارد و امکان تحریم صدا و سیما هم وجود ندارد.

وی تصریح کرد: با توجه به نگاهی که دولت به نقد و نقادی دارد قطعا توجه ویژه ای به رسانه، صداو سیما دارد به رسانه کمک خواهد کرد و رسانه هم در خدمت دولت خواهد بود.

کردستانی با اشاره به سوء استفاده دشمن از پیش آمدن اختلاف در کشور گفت: ما با دولت برادریم در زیر چتر نظام جمهوری اسلامی ایران هستیم و هرگز اختلاف در کشور پیش نخواهد آمد و رسانه، صدا و سیما نگران تحریم نیستند.

مدیر کل صدا و سیما با اشاره به سخن مقام معظم رهبری در زمینه خدمت به مردم خاطرنشان کرد: مردم در کنار مسئولین و مسئولین در خدمت مردم باید پاسخ گوی دغدغه ها و مشکلاتشان باشند.

وی در پایان گفت: از سوی دشمنان خصوصا آمریکا مورد تحریم قرار گرفتیم و در کشور نیاز به خود تحریمی نیست و خود تحریمی هم شکل نخواهد گرفت و با نگاه ارزشمند دولتمردان این مشکلات حل می شود و فرجام خوشی خواهد داشت.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark