داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۳
 
امام جمعه اهل سنت شهرستان هامون:
حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی است
کد مطلب: ۵۷۳۷۶
تاریخ انتشار:پنجشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۱۸
امام جمعه اهل سنت شهرستان هامون عنوان کرد: حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی و بدخواهان نظام مقدس ایران است.
حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی است
مولوی عبدالله حسن زهی در گفتگو با خبرنگار اوشیدا ابراز داشت: پیروزی انقلاب اسلامی درس های بزرگی برای تمام جهانیان داشته و دارد چرا که آزادگی و حریت را با تمام‌توان به همه نشان داده و الگویی بی نظیر برای جهانیان شده است.

مولوی حسن زهی افزود: مردم ایران همانند همیشه قدردان انقلاب و خدمات بی نظیر آن هستند بنابراین با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن بار دیگر با آرمان های امام‌راحل میثاق می بندند.

وی تاکید کرد: حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن وظیفه تمامی آحاد جامعه است چرا که با این کار می توان دین خود را به انقلاب ادا کرد و به جهانیان نشان داد که تا پای جان از انقلاب و آرمان های آن دفاع خواهیم کرد.

مولوی حسن زهی در پایان گفت: عزتمندی و شرف امروز ملت ایران نشات گرفته از انقلاب اسلامی است چرا که کشوری که در زمان طاغوت دست نشانده و نوکر اجانب و آمریکا بود امروز به یک کشور کاملا مستقل و دارای برترین فن آوری و تکنولوژی ها مبدل شده است.

وی در پایان بیان داشت: ملت ایران بار دیگر با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن حماسه ای جاویدان خواهند ساخت و مستکبران را ناامیدتر از قبل خواهند کرد.

انتهای پیام///
Share/Save/Bookmark