داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۲
 
در آستانه فرا رسیدن آخرین‌چهارشنبه سال:
انفجار نارنجک دست ساز در زابل سبب مصدومیت نوجوان ۱۳ ساله شد+عکس
کد مطلب: ۶۳۴۷۸
تاریخ انتشار:يکشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۱۹
رئیس مرکز سوانح و فوریت های پزشکی زابل گفت: در آستانه فرا رسیدن ایام پایانی سال و چهارشنبه سوری نوجوان ۱۳ ساله زابلی دچار مصدومیت شدید شد.
انفجار نارنجک دست ساز در زابل سبب مصدومیت نوجوان ۱۳ ساله شد+عکس
غلامعلی رفعت در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا ابراز کرد: در پی انفجار یک عدد نارنجک دست ساز در شهرستان زابل خیابان رسالت یک نفر به شدت مجروح شد.

وی افزود: در پی وقوع این حادثه و اعلام موضوع به مرکز پیام فوریت‌های پزشکی زابل ، بلافاصله تیم امدادی از پایگاه اورژانس شهری شماره دو زابل به محل حادثه اعزام و درمدت زمان کمتر از پنج دقیقه در صحنه حادثه بر بالین مصدوم حاضر شد.

رئیس مرکز سوانح و فوریت های پزشکی زابل خاطرنشان کرد: نوجوان ۱۳ ساله ای که مبادرت به عمل بسیار خطرناک ساخت نارنجک دستی کرده بود در پی انفجار بمب در دستانش متاسفانه آسیب های شدیدی به صورت و دستهایش وارد شود.

رفعت بیان کرد: این نوجوان که تنها مصدوم این حادثه بود پس از دریافت اقدامات درمانی اولیه توسط تیم حاضر جهت ادامه درمان به بیمارستان امیرالمومنین علی(ع) زابل منتقل شدند.

وی اذعان کرد: در بیمارستان نیز اقدامات لازم پس از عمل جراحی توسط کادر درمانی بر روی صورت، دهان و گونه این مصدوم انجام شده است.

رفعت اضافه کرد: توصیه می شود والدین مراقب فرزندان خود در این ایام باشند تا خدای ناکرده فرزند دلبند آنها با مبادرت به کارهایی نظیر خبر فوق دچار مصدومیت نشود.


انتهای پیام
Share/Save/Bookmark