داخلی آرشيو خبر صفحه استان
۲
امتیاز مثبت 
۴
 
در ادامه مشکلات شهری زابل؛
خواب سنگین شهرداری زابل/ عدم ترمیم آسفالت مهم ترین خیابان شهر زابل پس از هشت ماه
کد مطلب: ۶۳۰۱۸
تاریخ انتشار:سه شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۲۳
معضل آسفالت یکی از مهم ترین معضلات شهری زابل به شمار می رود که در این راستا به راحتی نادیده گرفته می شود.
خواب سنگین شهرداری زابل/ عدم ترمیم آسفالت مهم ترین خیابان شهر زابل پس از هشت ماه
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ خیابان ها و محلات بسیاری در شهر زابل وجود دارد که از نعمت آسفالت مناسب بهره مند نیستند.

به دلیل فقدان عملکرد مناسب از سوی شهرداری زابل در آسفالت و بهسازی معابر اهالی خیابان شهید جهانتیغ خود در اقدامی خودجوش اقدام به شن ریزی خیابان کردند تا از این طریق معبر اصلی خود را برای تردد قابل استفاده کنند.

مشکلات شهری زابل یکی دو تا نیست اما همچنان اراده ای برای رفع این مشکلات وجود ندارد تا این شهر چهره ای به مثابه کلان روستا داشته باشد.

در آستانه فرا رسیدن سال جدید شمسی مردم زابل خواهان تغییرات و تحولاتی در عرصه شهر هستند که در این راستا آسفالت معابر، خیابان ها و محلات خواسته ای به جا و معقول از سوی آنان است.

در روزهای گذشته اهالی خیابان فردوسی با تماس با پایگاه خبری اوشیدا خواهان رفع مشکل آسفالت این خیابان هستند چرا که نبود آسفالت مناسب سبب بروز مشکلاتی برای آنان شده است.

یکی از اهالی خیابان فردوسی به خبرنگار اوشیدا گفت: مشکل آسفالت خیابان فردوسی دیر زمانی است که اهالی آن را به ستوه آورده و عبور و مرور آن ها را با اختلال مواجه کرده است.

سرابندی ادامه داد: چندی پیش حدود هشت ماه قبل برای پیوستن این خیابان به طرح فاضلاب خیابان را تخریب کرده اند و از آن‌جایی که این خیابان جز خیابان های اصلی شهر می باشد جدا از اینکه چهره شهر را زشت کرده خسارات مالی و جانی بسیاری برای ساکنان آن ایجاد کرده است.

وی تاکید کرد: با توجه به طوفان های شدید در زابل و در پی آن پدیده ریزگردها در هر بار وقوع طوفان و باد در منطقه به دلیل نبود آسفالت مناسب به شدت زندگی مردم مختل می شود.

سرابندی ابراز کرد: واقعاً مانده‌ایم که این معضل را چه کسی باید حل کند هیچ‌کس پاسخگو نیست یا لااقل دیر زمانی است که می بینند این خیابان تخریب شده است اما با این حال اصلاً به فکر اهالی محله یا اهالی شهر زابل نیستند.

این شهروند زابلی تصریح کرد: آیا در شهرهای دیگر هم درست کردن یک خیابان آن هم خیابان اصلی شهر این‌قدر طول می‌کشد مردم واقعاً چه کنند.

سرابندی اظهار کرد: باز جای شکرش باقیست که امسال بارانی نبارید و گرنه با این وضعیت این خیابان و سایر خیابان ها و محلات شهر با باریدن باران به جای اینکه مردم خوشحال باشند باید زانوی غم بغل می‌گرفتند چرا که به جای قدم گذاشتن در معابر آسفالت شده و صاف در گل ها قدم می گذاشتند.

انتهای پیام
Share/Save/Bookmark
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۱۱-۱۱ ۰۸:۲۵:۳۵
اگر دکتر حبیب دهمرده رو از خواب بیدار کنید قطعا مشکلات درست می شود (15652)
 
محمود
۱۳۹۶-۱۱-۱۲ ۰۰:۱۸:۵۵
اتفاقا من امشب از این خیابون گذرم افتاد افتضاح اب فاضلاب و....... (15661)