داخلی آرشيو گفتگو صفحه استان
امتیاز مثبت 
۲
 
امام جمعه زابل :
تلاش دشمنان اسلام بر نابودی نظام اسلامی/ پاسداران نقشه های دشمنان انقلاب را خنثی کرده اند
کد مطلب: ۴۷۳۶۸
تاریخ انتشار:سه شنبه ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۱۹
امام جمعه شهرستان زابل بیان داشت: از ابتدای انقلاب تاکنون دشمنان اسلام دسیسه های فراوانی جهت نابودی و فروپاشی نظام اسلامی از خود نشان داده اند که در این راستا پاسداران همیشه نقشه های آنان را خنثی کرده اند.
تلاش دشمنان اسلام بر نابودی نظام اسلامی/ پاسداران نقشه های دشمنان انقلاب را خنثی کرده اند
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ حجه الاسلام و المسلمین علی اکبر کیخا به خبرنگار ما گفت: به رغم تلاش های فراوان دشمنان اسلام به ویژه استکبار جهانی در طی سال های پس از انقلاب اسلامی جهت فروپاشی نظام جمهوری اسلامی ایران، پاسداران جان بر کف با تلاش مضاعف همیشه نقشه آنان را خنثی و نقش بر آب کرده اند.
وی افزود: روز ميلاد امام حسين(ع) به عنوان روز پاسدار نام‌گذاري شده که اين موضوع به تنهایی نشان‌دهنده جايگاه ويژه پاسداران و سبزپوشان در جامعه اسلامی است چرا که پاسداران با الگوگیری از سیدالشهدا از دین خدا حفاظت می کنند.

وی ادامه داد: يكي از مهمترين ويژگي‌هاي پاسداران بستن كمر همت جهت پيشبرد اهداف انقلاب و پاسداري از ارزش‌هاي دین و انقلاب اسلامي ايران بوده که نشان دهنده وظیفه خطیر آنان در مقابل امت اسلامی است.

وی با عنوان اینکه، دشمنان اسلام هميشه و در همه حالتي سعي بر دسيسه براي نابودي نظام اسلامي ايران دارند تصریح کرد: تاكنون دشمنان اسلام تلاش‌هاي زيادي براي رخنه به داخل نظام كرده‌اند كه پاسداران نقش بسيار مهمي در راستاي ناكام كردن آنان داشته‌اند.

وی خاطرنشان کرد: یاد و خاطره تمامی شهدایی که از ارزش ها در طول تاریخ بشریت و انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس جانانه پاسداری کردند و همچنین شهدای مدافع حرم و اسلام ناب محمدی که با شهادت خویش ارزش شهادت را به اثبات رسانده اند همیشه باید گرامی داشته شود تا همگان به شهادت عشق ورزند.

وی با بیان اینکه، ملت و امتی که به شهادت عشق می ورزد هیچ گاه شکست نمی خورند خاطرنشان کرد: درود فراوان به بزرگ معلم پاسدار و جانباز انقلاب اسلامی که الگوی پاسداری، جانبازی و حفظ ارزش هاست، فرستاده و نزد پروردگار هستی بخش برای تمامی رزمندگان اسلام و به ویژه سردار قاسم سلیمانی دعای ویژه دارم.

انتهای پیام//
Share/Save/Bookmark