داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۱
 
امام جمعه زابل:
برای خدمت به مردم اختلاف ها را کنار بگذاریم
کد مطلب: ۷۱۸۰۲
تاریخ انتشار:جمعه ۱۸ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۰۱
حجت‌الاسلام والمسلمین مجتبی عزیزی گفت:باید اختلافات را کنار گذاشت، چرا که با وجود اختلاف نمی توان به مردم خدمت کرد.
برای خدمت به مردم اختلاف ها را کنار بگذاریم
حجت الاسلام والمسلمین مجتبی عزیزی امام جمعه شهرستان زابل در خطبه های نماز جمعه این شهرستان گفت: اگر به آیات قرآن عمل کنیم شکی نیست که شهری آباد و جامعه‌ای خرسند خواهیم داشت.

وی افزود: باید اختلافات را کنار گذاشت، چرا که با وجود اختلاف نمی توان به مردم خدمت کرد.

حجت الاسلام والمسلمین عزیزی بیان کرد: نزاع های درون خانوادگی دشمن را خوشحال می کند ، بوی خوش صفا و صمیمیت را از بین می برد و تبدیل به بغض می شود.

امام جمعه زابل گفت: من خاک کف پای مردم هستم ، امروز نیاز به اتحاد و همبستگی داریم در کمک های مومنانه دیدیم که چقدر زیبا هزاران بسته غذایی در بین مردم توزیع شد ما ظرفیت این را داریم که بهترین و بالاترین باشیم.

وی تصریح کرد: اختلاف سلیقه هایی وجود دارد اما مجاز نیستیم به واسطه این اختلاف ها هر کاری انجام دهیم.

امام جمعه زابل بیان کرد: امروز نیاز داریم که از هر نقطه کوچکی استفاده کنیم، باید مراقب باشیم اختلاف نظرها بین ما جدایی نیندازند.

وی افزود: آنی که امروز ما را به هم وصل کرده است ولایت فقیه و امام حسین (ع) است، اگر نزاع کردیم ضعیف می شویم می شویم و دشمن از آن استفاده خواهد کرد.

حجت‌الاسلام والمسلمین عزیزی گفت: آنطرف دنیا خیلی شیک برجام را پاره می کنند تازه دوماه بعد آقایان بفکر چاره می افتند که یک قدم عقب نشینی کنند.

وی بیان کرد: اختلافات قطعا کمکی به ما نخواهد کرد، باید حرف ها و اعمال را برای خدمت به مردم یکی کرد.

حجت‌الاسلام والمسلمین عزیزی خاطرنشان کرد: مسئولان درست است گرفتاری های خود را دارند اما روزهای جمعه مستقیم و بدون واسطه با مردم حرف بزنید از همین هفته مسئولان بعد از نماز عصر خواهند آمد و پاسخگو مردم هستند.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark