داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
یک کارشناس سیاسی:
بسیج راه گشای اقتصاد جامعه است/همه مدیران باید بسیجی وار عمل کنند
کد مطلب: ۷۲۲۵۲
تاریخ انتشار:يکشنبه ۲ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۲۵
احمد ملاشاهی گفت: تفکر بسیجی امروز به یک جریان تبدیل شده و به خارج از مرزهای ایران صادر شده است.
بسیج راه گشای اقتصاد جامعه است/همه مدیران باید بسیجی وار عمل کنند
احمد ملاشاهی کارشناس مسائل سیاسی در گفت و گو با پایگاه خبری اوشیدا گفت: مهمترین مسئله ای از ابتدای انقلاب تا کنون توانسته است ملت ایران را در جهان سربلند و قدرتمند کند تفکر بسیجی در جامعه بوده است.

وی افزود: تفکر بسیجی امروز به یک جریان تبدیل شده و بسیاری از کشورها به واسطه این تفکر توانسته اند راه خود را در راستای اقتدار از سایر کشورهای وابسته به استکبار جهانی جدا سازند.

ملاشاهی بیان کرد: بسیج در طول انقلاب اسلامی نشان داد که ملت ها می توانند از بسیاری از موانع سخت و پیچ های دشوار عبور کنند، قطعا رهنمودهای مقام معظم رهبری در کنار فعالیت بسیجی وار مدیران و سران نظام امروز هم می تواند کشور را از این وضعیت اقتصادی نجات دهد.

کارشناس مسائل سیاسی خاطر نشان کرد: يكي از مهمترين شاخصه های مهم بسیج دشمن شناسی است، در وضعیت کنونی امروز اگر بتوانیم دوست را از دشمن بشناسیم نیمی از راه پیروزی را پشت سر گذاشته ایم.

وی خاطرنشان کرد: بسیاری از دشمنان انقلاب امروز در ظاهر دوست پدیدار می شوند که برخی از افراد حاضرند برای دراز کردن دست دوستی تمام منافع یک ملت را نادیده بگیرند.

این کارشناس مسائل سیاسی تصریح کرد: در شرایط امروز و وضعیتی که در کشور به واسطه برخی از تصمیمات نادرست پدیدار شده است لازمه مدیر بودن نیز بسیجی بودن است.انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark