داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
تدریس در منزل؛
کرونا هم نتوانست یک معلم سیستانی را از دانش آموزانش جدا کند
کد مطلب: ۷۲۳۴۲
تاریخ انتشار:دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۵۳
در شهرستان زابل اما یک معلم خوش ذوق برای اینکه دانش آموزانش از تحصیل عقب نمانند در هفته یک بار به منزل دانش آموزان رفته و تدریس می کند.
کرونا هم نتوانست یک معلم سیستانی را از دانش آموزانش جدا کند

به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ معلمی از جمله مشاغلی است که عشق و علاقه عجیبی میان آموزگار و دانش آموز بوجود می آورد به طوری که بسیاری از معلمان، دانش آموزان را فرزندان خود می دانند و برای تحصیل بهتر آنها از تمام ظرفیت استفاده می کنند.

در دوران کرونا رابطه بسیاری از معلمان با دانش آموزان ماه هاست که قطع شده و فضای مجازی جای کلاس های درس و تخته سیاه را گرفته است.

در شهرستان زابل اما یک ملم خوش ذوق برای اینکه دانش آموزانش از تحصیل عقب نمانند در هفته یک بار به منزل دانش آموزان رفته و تدریس می کند.

کیفیت تدریس حضوری بیشتر از مجازی است


مهردارد شهرکی معلم جوان سیستانی در این خصوص به خبرنگار ما گفت: کیفیت تدریس حضوری به مراتب بیشتر از مجازی است و این امر را خود دانش آموزان نیز می دانند.

وی افزود: کلیه رفت و آمد ها به منازل این دانش آموزان با رعایت پروتکل های بهداشتی انجام می شود و تنها هدف من از این کار تدریس با کیفیت بالا است تا دانش آموزان از درس عقب نمانند.

شهرکی بیان کرد: این دانش آموزان در پایه ششم مدرسه رستگاران زابل تحصیل می کردند که شرایط کرونا باعث شد تا به صورت فضای مجازی به تحصیل بپردازند.

این معلم جوات سیستانی خاطرنشان کرد: برای دانش آموزان تمام وقت خود را می گذارم چرا که آنها را همانند فرزندان خود می دانم.


انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark