داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
کارشناس مسائل سیاسی:
جبهه مقاومت بعد از شهادت حاج قاسم با انگیزه تر شده است
کد مطلب: ۶۸۸۲۴
تاریخ انتشار:شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۵۵
احمد ملاشاهی گفت: حاج قاسم سلیمانی امروز به یک تفکر بزرگ تبدیل شده است و با خالی شدن جای این شهید بزرگوار در میدان نبرد سرداران و سربازان بسیاری آماده رویارویی با استکبار جهانی خواهند شد.
جبهه مقاومت بعد از شهادت حاج قاسم با انگیزه تر شده است
احمد ملاشاهی کارشناس سیاسی و استاد دانشگاه در گفت و گو با پایگاه خبری اوشیدا گفت: شهادت حاج قاسم یکی از آرزوهای دیرینه ایشان بود که بالاخره به واقعیت پیوست و سردار سرافراز اسلام به جمع یاران و همرزمان خود پیوست.
وی افزود: سردار سلیمانی عرصه را برای نفوذ آمریکا و اسرائیل در کشورهای همسایه تنگ کرده بود و مبارزه بی امان با داعش به مزاج استکباری جهانی خوش نیامد.
کارشناس مسائل سیاسی بیان داشت: این جنایت آمریکایی ها به طوری انتقام نابودی داعش از سردار بود ، چرا که مبارزه با تروریست و ایجاد امنیت الویت اول حاج قاسم در منطقه بود.
وی خاطرنشان کرد: برای حفظ انقلاب اسلامی خون های بسیاری ریخته شده است و شهدای بزرگی را تقدیم کرده ایم ، آمریکا با این جنایت نمی تواند جبهه مقاومت را عقب بکشاند بلکه آن را با انگیزه تر و قوی تر خواهد کرد.
ملاشاهی گفت: حاج قاسم سلیمانی امروز به یک تفکر بزرگ تبدیل شده است و با خالی شدن جای این شهید بزرگوار در میدان نبرد سرداران و سربازان بسیاری آماده رویارویی با استکبار جهانی خواهند شد.
وی خاطرنشان کرد: آمریکا با این جنایت بار دیگر خوی استکباری خود را به همه جهانیان نشان داد ، حاج قاسم در تمام دنیا محبوبیت بسیاری داشت و با شهادت او سربازانش از سراسر دنیا آماده دستور رهبر شیعیان جهان خواهند شد.


انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark