داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۱
 
رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان زابل؛
پیامبر محور وحدت و پیام آور دوستی و برادری بود
کد مطلب: ۵۶۲۱۴
تاریخ انتشار:پنجشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۱۵
رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان زابل عنوان کرد: پیامبر اسلام محور وحدت و پیام آور دوستی و برادری بود بنابراین با پیروی از ایشان می توان شاهد صلح و آرامش در جهان بود.
پیامبر محور وحدت و پیام آور دوستی و برادری بود
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ حجت الاسلام محسن عارفی در گفتگو با خبرنگار اوشیدا ابراز داشت: به عنوان شاخصه ی مهم سیره عملی و رفتاری پیامبر اکرم (ص) در تبلیغ و جذب مردم به دین مبین اسلام اخلاق ویژه و مثال زدنی را می بینیم که در این راستا شاهد این مدعا و پیام قرآن کریم که می فرماید "انک لعلی خلق عظیم" هستیم.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی زابل ادامه داد: رحمت پیامبر گرامی اسلام شامل برادران مسلمان تنها نبوده بلکه رحمت و خلق نیکوی حضرت برای کل بشریت بوده است به طوری که قرآن کریم در این راستا می فرماید: ای پیامبر ما تو را جز برای رحمت جهانیان نفرستادیم و ما ارسلناک الا رحمه للعالمین و اینگونه است که پیامبر گرامی اسلام محور وحدت و پیام آور دوستی و برادری برای نه تنها مسلمانان بلکه جهانیان خواهد بود.

عارفی در ادامه افزود: پیامبر رحمت اشرف انبیاست چرا که با وجود بدترین جسارت ها و توهین ها هیچ گاه لب یه نفرین باز نکرد و با سیره و رفتار خود آن قوم جاهل و کوتاه فکر را شرافت، جایگاه، منزلت و عزت بخشید.

وی تصریح کرد: متاسفانه امروزه با عملکرد برخی مسلمانان به ظاهر مسلمان و دولت مردان کوته فکر و منافق برخی کشورها این رنگ و بوی پر از مهر و محبت اسلام را خدشه دار کردند و با حمایت و پشتیبانی استکبار جهانی دست به برادر کشی زدند و داعش و گروه های تروریستی با نام اسلام و با اشعار توحیدی الله اکبر دست به جنایت و مسلمان کشی می زنند.

عارفی در پایان خاطرنشان کرد: امروزه باید جهان اسلام با حفظ وحدت و برادری و مبتنی بر احترام متقابل نام پاک و مقدس پیغمبر و دین مبین اسلام را از دسیسه های شوم استکبار نجات دهند.

انتهای پیام//
Share/Save/Bookmark