داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۳
 
۳۰ فایتر در اولین دوره مسابقات ووشو بانوان زابل حضور یافتند
کد مطلب: ۵۹۷۳۴
تاریخ انتشار:يکشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۴
رئیس هیات ووشو سیستات و بلوچستان عنوان کرد: اولین دوره مسابقات ووشو بانوان زابل به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان در شهرستان زابل برگزار شد.
۳۰ فایتر در اولین دوره مسابقات ووشو بانوان زابل حضور یافتند
عباس شیبک در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا؛ ابراز کرد: نخستین دوره مسابقات ووشو بانوان زابل با حضور ووشوکاران شهرستان زابل در بخش ساندا به مناسبت ماه مبارک رمضان به نام جام خواهران منصوریان در زابل برگزار شد.

وی افزود: این دوره از مسابقات با حضور ۳۰ فایتر در قالب تیم های باشگاه فرهنگی و ورزشی حجاب، دانشگاه زابل و باشگاه فرهنگی و ورزشی سیوستان ، در رده های سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان در سالن ورزشی حجاب برگزار شد.

شیبک تصریح کرد: در پایان مسابقات ووشو بانوان زابل، تیم باشگاه فرهنگی و ورزشی حجاب با مربیگری سرکار خانم اصفهانی به مقام اول دست یافت و کاپ قهرمانی را بالای دستان خود گرفت.

رئیس هیات ووشو سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: نیلوفر نیکول، فاطمه غریب زاده، فاطمه بارانی، یگانه صفارزاده، فاطمه پیروزمنش، ساناز افغانپور، فائزه حاجی حسینی، نادیا سرحدی، نرگس دهمرده، بهاره پیروزمنش، زهرا اصفهانی، مطهره اربابی و بتول پیروز منش در این دوره از مسابقات به شایستگی گردن آویز طلا را بر گردن آویختند.

وی بیان کرد: آتنا سعیدی، فاطمه حاجی حسینی، حنانه پیروزمنش، صدیقه سالاری، محترم اصفهانی، الهام رسولخانی و عاطفه سعیدی به دال نقره و پریسا برسام نیز به مقام سوم دست یافتند.

شیبک اضافه کرد: اولین دوره مسابقات ووشو بسیج شهرستان هامون با عنوان جام رمضان یادواره سردارشهید حاج محبعلی فارسی با حضور ورزشکاران با استعداد این منطقه در یکم تیرماه ۱۳۹۶ برگزار می شود.

رئیس هیات ووشو سیستان و بلوچستان از فعالیت ورزشکاران ووشو درشهرک علی اکبر شهرستان هامون خبر داد و اظهار کرد: حمایت های هیات ووشو سیستان و بلوچستان که در سطح استان و شهرستان هامون انجام شده است باعث شد تا ورزشکاران علاقمند در شهر علی اکبر قبل از ماه پر خیرو برکت رمضان فعالیت خود را برای اولین بار با رشته زیبا و المپیکی ووشو آغاز کنند.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark