داخلی آرشيو خبر صفحه اجتماعی
امتیاز مثبت 
۰
 
حیرت اهالی کاخ سفید از صدایی مرموز/ترامپ چه چیزی شنید؟+فیلم
کد مطلب: ۶۴۰۴۴
تاریخ انتشار:يکشنبه ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۱۶
اهالی کاخ سفید نیز مانند کاربران درگیر حل معمایی در قالب یک صدای مرموز شدند که در این میان پاسخ ترامپ به این معما شنیدنی است.
حیرت اهالی کاخ سفید از صدایی مرموز/ترامپ چه چیزی شنید؟+فیلم
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا: سال 2015 انتشار تصویر پیراهنی در فضای مجازی کاربران را به چالش کشید، پیراهنی که به سختی تشخیص صحیح رنگ آن امکان پذیر بود و هر کس این عکس را به رنگی متفاوت می دید.اکثر بازدیدکنندگان میان رنگ های آبی،مشکی، طلایی و سفید اختلاف نظر داشتند.

اکنون پس از گذشت سه سال، انتشار یک فایل صوتی عجیب در سایت "ردیت"به معمایی بزرگ برای کاربران تبدیل شد،صدایی که هر کس آن را چیزی متفاوت می شنید.در این فایل کلمه ای مبهم تلفظ می شود که برخی ها آن را "لوریل"بعضی دیگر"یانی" و عده ای هم "مورو" می شنوند.

این صدای مرموز که معلوم نیست حامل چه پیامی بوده و کلمه نهفته درون آن چیست به تبی فراگیر میان مردم تبدیل شده که البته اهالی کاخ سفید از جمله دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا،ایوانکا دخترش،مایک پنس معاون او نیز پیگیر حل این معما هستند.

نکته جالب اینجاست که ترامپ هیچ کدام از کلمات مذکور که اکثر کاربران می شنوند را به زبان نیاورد و آنچه او شنیده بود متفاوت از پاسخ دیگران بود.

در ادامه واکنش اهالی کاخ سفید به شنیدن این صدا را مشاهده کنید.

 
 
00:00 00:51

انتهای پیام/

Share/Save/Bookmark