داخلی آرشيو خبر صفحه حوادث
امتیاز مثبت 
۰
 
اقدام وحشتناک پسر نوجوان پس از جر و بحث با پدرش +فیلم
کد مطلب: ۶۳۹۶۴
تاریخ انتشار:يکشنبه ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۵۵
در این مطلب ویدئویی را مشاهده خواهید کرد که لزوم رفتار و واکنش مناسب والدین با نوجوانان در مواجهه با خواسته های منطقی و حتی غیر منطقی آنها را یادآور می شود.
اقدام وحشتناک پسر نوجوان پس از جر و بحث با پدرش +فیلم
یکی از وظایف بسیار حیاتی و مهم والدین تربیت و پرورش کودکان است که این امر مستلزم ارتباط صحیح و هوشمندانه با فرزند است. متاسفانه برخی والدین بجای استفاده از تکنیک ها و روش های درست برای ارتباط با فرزندان خود، به جر و بحث و دعوا متوسل می شوند که گاه نتایجی معکوس و وحشتناک به همراه دارد. تجربه ای که به تازگی یک پدر چینی از سر گذراند.

این مرد اهل منطقه "جیانگ کو" پس از جر و بحث با پسر 12 ساله اش در خصوص خوابیدن زیاد حادثه ای وحشتناک را تجربه کرد. پسر نوجوان او پس از درگیری لفظی با پدرش با بالارفتن از پنجره خود را به لبه طبقه پنجم آپارتمان رساند و روی  لبه پنجره اقدام به خوابیدن کرد. در ویدئویی که منتشر شده است پسر نوجوان را در حالی که روی لبه پنجم پنجره به خواب رفته نشان می دهد. مرد چینی که نگران جان فرزندش بود بلافاصله از ماموران آتشنشانی کمک خواست. سرانجام ماموران آتشنشانی با استفاده از یک نردبان توانستند این پسر نوجوان لجوج را از طبقه پنج به پایین منتقل کنند.

گفتنی است؛ این اتفاق روز چهارشنبه و در استان گوایژو چین رخ داد.

 
 
00:00 00:30
کد ویدیو

انتهای پیام/

Share/Save/Bookmark