داخلی آرشيو يادداشت صفحه استان
امتیاز مثبت 
۲
 
دفاع از حریم بانوی مدافع کربلا
مدیر مسئول
کد مطلب: ۴۳۹۸۴
تاریخ انتشار:يکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۵۸
امروز دوباره پس از قرن ها از واقعه کربلا، یزیدیان زمان برای اسارت تو بانو از قتل و عام کودکان شیرخوار هم نمی گذرند.
دفاع از حریم بانوی مدافع کربلا
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا: سال ششم هجرت بود که تو پا به عرصه گیتی گذاشتی و بیش از همه حسین علیه السلام را خوشحال کردی. موج شادی محله بنی هاشم را غرق در سرور کرده بود؛ زیرا همه برای ولادت سومین نوه رسول اللّه صلی الله علیه و آله لحظه شماری می کردند و آرزو داشتند که «مولود فاطمه» را در آغوش گیرند و آن زمان بود که تو تنها در آغوش حسین آرام می گرفتی و بس. ای زینت پدر و آل محمد، ای که نامت را جبرئیل با چشمی اشکبار بر رسول خدا عرضه داشت و ای که پیامبر بعد از شنیدن مصیبت های تو از سوی جبرئیل فرمود: هر کس بر مصایب زینب علیهاالسلام گریه کند، مانند کسی است که بر مصیبت های برادرانش حسن و حسین علیهماالسلام گریسته است.
امروز دوباره پس از قرن ها از واقعه کربلا، یزیدیان زمان برای اسارت دوباره تو بانو از قتل و عام کودکان شیرخوار هم نمی گذرند، وقتي تروريست‌هاي سلفي و وهابي در سوريه دست در دست شيطان گذاشتند و به حرم عقيله بني هاشم حضرت زينب كبري (س) حمله كردند،‌ دل شيعيان علي بن ابيطالب(ع) كه بماند دل همه مسلمانان چنان به درد آمد كه موجي از خشم و نفرت نسبت به ايادي استكبار در جهان اسلام پديد آمد و گويي عاشوراي ۶۱ هجري دوباره تجديد شد و دل‌ها را روانه كربلا و قتلگاه خاندان پيامبر (ص) كرد.
اشقيا اين‌بار حرم حضرت زينب(س) را نشانه گرفتند، اما بانو باکی نیست فرزندان نهضت كربلا براي محافظت از حرم عمه‌شان، بي‌نام و نشان راهي شدند تا اجازه ندهند دست تجاوزشان به حرم حضرت زينب (س) نزديك شود. 
امروز مدافعان حرم ات بانو در سالروز ولادتت، آنها که به مهمانی تو در ملکوت اعلی پر کشیده اند، بی نام و نشان و در غربت سرد از خونشان برای رهایی حرم ات ای بانو صرفنظر کرده اند و آن را به پای حرم قدسی و یادگار روزهای مقاومت و صبوری ات ریخته اند.
و حرم ات این‌بار کاروان سالار مدافعان حرم شده است، حرمی که چشم‌های تکفیری‌ها بدان دوخته شده است و فدائیان زینب (س) هر روزه در دفاع از حریمش در خون خود می‌غلطند، اما هیچگاه اجازه اسارت دوباره آن حضرت را نمی‌دهند.


انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark