داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۲
 
سرگردانی تیرهای برق در وسط خیابان های شهرستان نیمروز
کد مطلب: ۶۱۸۸۵
تاریخ انتشار:سه شنبه ۹ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۳۷
نبود تیرهای برق در محل مناسب در تعدادی از خیابان های نیمروز سبب بروز مشکلاتی برای مردم منطقه شده است.
سرگردانی تیرهای برق در وسط خیابان های شهرستان نیمروز
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ شهرستان نیمروز از جمله شهرستان های محروم سیستان و بلوچستان به شمار می رود که مردم آن با مشکلات بسیاری دست و پنجه نرم می کنند.

با اینکه نیمروز یک شهرستان محسوب می شود و دارای وسعت زیادی است اما بافت روستایی در آن قوت بیشتری دارد به طوری که مشکلات شهری در آن هویداست.

نداشتن آسفالت، فقدان فضای سبز و اماکن تفریحی استاندارد در بسیاری از نقاط شهر بیداد می کند به طوری که مردم این شهرستان از ندلشتن این امکانات اولیه در رنج هستند.

در اتفاقی دیگر تیرهای برق در وسط یکی از خیابان های شهرستان نیمروز علم شده به طوری که اعتراضات بسیاری را با خود به همراه داشته است.

بسیاری از مشکلات با همت مسولان در کمترین زمان رفع می شود

یکی از اهالی شهرستان نیمروز عنوان کرد: تیرهای برق سبز شده در وسط خیابان مشکلات بسیاری را با خود به همراه دارد به طوری که احتمال سوانح رانندگی خونبار از این طریق افزایش می یابد.

صیاد به خبرنگار اوشیدا؛ گفت: وجود مشکلاتی این چنینی در یک شهرستان با جمعیت نسبتا بالا دور از عقل می باشد.

وی ادامه داد: مردم صبور نیمروز با حداقل امکانات شهرنشینی روزگار می گذرانند بنابراین انتظار می رود مسولان بیش از پیش به این نقطه توجه کنند.

صیاد تاکید کرد: بسیاری از مشکلات موجود در صورت اراده مسولان برای رفع آن در کمترین زمان ممکن از بین می روند اما متاسفانه مسولان مربوطه گویا انگیزه و یا فکری برای حل مشکلات موجود ندارند.

خطرات احتمالی به شهردار ادیمی اعلام شده

رئیس اداره برق زابل عنوان کرد: این خیابان توسط شهرداری ادیمی تعریض شده و برابر بخشنامه ها و مقررات جاری جابجایی تاسیسات (برق،آب،گاز،تلفن) برعهده متولی پروژه عمرانی یعنی شهرداری است بنابراین موضوع از طریق شهرداری پیگیری شود.

خلیل عوض زاده به خبرنگار اوشیدا؛ گفت: جهت جابجایی شبکه های نقاط تعریض با شهرداری مکاتبه شده و خطرات احتمالی آن به شهرداری ادیمی متذکر شده است.

وی ادامه داد: در جلسه اخیر که حدود دو هفته قبل با حضور شهردار شهر ادیمی و یکی از اعضای شورای شهر در دفتر مدیریت برق زابل برگزار شد قول داده اند شهرداری نسبت به جابجایی تاسیسات برق اقدام و اداره برق نیز در تهیه نقشه اجرایی و نظارت فنی به صورت رایگان همکاری به عمل آورند.

انتهای پیام
Share/Save/Bookmark