1393-08-18 07:42:32'; $conf['{IMMEDIATE_NEWS_MAIN_BLOCK}']['cache_html'] = '1'; $conf['{IMMEDIATE_NEWS_MAIN_BLOCK}']['func'] = 'Get_Immediate_News_Block'; $conf['{IMMEDIATE_NEWS_MAIN_BLOCK}']['prms']['section_id'] = 0; ?>1393-08-18 07:42:32'; $conf['{IMMEDIATE_NEWS_MAIN_BLOCK}']['cache_html'] = '1'; $conf['{IMMEDIATE_NEWS_MAIN_BLOCK}']['func'] = 'Get_Immediate_News_Block'; $conf['{IMMEDIATE_NEWS_MAIN_BLOCK}']['prms']['section_id'] = 0; ?> اوشیدا - عملیات مرصاد تنبیه تاریخی منافقین و آمریکا بود/ منافقین مهره سوخته صدام بودند/ زندگی رجوی و افرادش به داعش شباهت دارد
 
داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
عملیات مرصاد تنبیه تاریخی منافقین و آمریکا بود/ منافقین مهره سوخته صدام بودند/ زندگی رجوی و افرادش به داعش شباهت دارد
کد مطلب: ۶۷۴۶۵
تاریخ انتشار:شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۲۶
جانباز و رزمنده دفاع مقدس گفت: گروه منافقین پس از شکست دشمن در جنگ تحمیلی به مهره سوخته صدام تبدیل شده بودند.
عملیات مرصاد تنبیه تاریخی منافقین و آمریکا بود/ منافقین مهره سوخته صدام بودند/ زندگی رجوی و افرادش به داعش شباهت دارد
عیسی نکویی در گفت و گو با پایگاه خبری اوشیدا گفت: به عنوانی می توان جنگ تحمیلی را یکی از بزرگترین جنگ های تاریخ دانست که همه کشور ها علیه ایران متحد شده بودند .
جانباز و رزمنده دفاع مقدس افزود: از این رو امکاناتی که دشمن استفاده می کرد بسیار بروزتر از امکانات رزمندگان اسلام بود چرا که در آن دوران انقلاب اسلامی تازه شکل گرفته بود و ارتش ایران قدرت آنچنانی نداشت.
وی ادامه داد: یکی از مهمترین دلایل پیروزی در مقابل دشمن اراده و ایمان رزمندگان به خدا بود ، کمک های غیبی باعث شد تا ایران بزرگترین جنگ تاریخ را با پیروزی پشت سر بگذارد تا برای همیشه این دوران جاودان بماند.
نکویی ادامه داد: منافقین بدترین و دشمنانی هستندکه ایران تا کنون به خود دیده است، آنها قاتلینی بی رحم هستند که از وجود عاطفه و رحم همانند داعشی ها بویی نبرده اند ، این افراد از انسان ها به عنوان سپر دفاعی استفاده می کنند و رهبران آنها حتی به خود نیروهایش نیز باورو اعتماد ندارد.
وی گفت: عملیات مرصاد بعد از قبول قطعنامه ۵۹۸ رخ داد جایی که منافقین با نیروهای شکست خورده عراقی متحد شدند و وارد خاک ایران شدند.
جانباز و رزمنده دفاع مقدس خاطرنشان کرد: نیروهای دشمن بسیار بودند اما ناشیانه حمله می کردند این افرادکه قصد فتح تهران را در سر می پروراندند در یک خط وارد خاک ایران شدند و همان گونه به جلو در حال حرکت بودند.


رجوی مهره سوخته صدام

وی تصریح کرد: از طرفی صدام هم دل خوشی از منافقین نداشت و آنها را عملا به عنوان مهره سوخته می شناخت بنابراین او که می دانست در ۸ سال دفاع مقدس هیچگونه دستاوردی نداشته است در صدد برآمد تا با موافقت حمله منفقین به ایران از شر آنها نیز خلاص شود.
نکویی همچنین ادامه داد: این عملیات از سوی منافقین با نام فروغ جاویدان یاد می شود که در منطقه ای بنام مرصاد توسط رزمندگان اسلام بساط آنها جمع شد و برای همیشه دست منافقین را از کشور عزیز جمهوری اسلامی
واقعیت های بسیاری این روزها از اردوگاه منافقین شنیده می شود که هر انسانی را به تفکر وا می دارد ، کسانی که گول این سازمان را می خورند سال ها مورد شست وشوی مغزی قرار گرفته و سپس وارد عرصه نبرد می شوند.
ایران کوتاه ساخت.
وی همچنین گفت : مسعود و مریم رجوی افرادی هستند که برای نیروهای خودی ارزشی قائل نمی شوند غرور کاذبی که آنها در وجود دارند همواره با شکست مواجه می شود که این یکی از دلایلی است که وحشی گری آنها را بیشتر به چشم می آورد.
وی تصریح کرد: واقعیت های بسیاری این روزها از اردوگاه منافقین شنیده می شود که هر انسانی را به تفکر وا می دارد ، کسانی که گول این سازمان را می خورند سال ها مورد شست وشوی مغزی قرار گرفته و سپس وارد عرصه نبرد می شوند.
نکویی ادامه داد: آخرین روزنه امید آمریکایی ها و رژیم بعث همین منافقین بودند که با رشادت رزمندگان اسلام هزاران نفر از آنها به هلاکت رسیدند و شکست مفتضحانه آنان آب سردی بر پیکر شوم دشمن برای رویای تصرف ایران بود.

عملیات مرصاد تنبیه بزرگ آمریکایی ها


وی تصریح کرد: عملیات مرصاد تنبیه بزرگ و تاریخی منافقین بود که به دست جوانان ایرانی رقم خورد ، منافقین که به واسطه تعداد نیرو و در دست داشتن ادوات جنگی بروز خود را برتر از رزمندگان می دانستند ، تلفات سنگینی را متحمل شدند.
وی همچنین ادامه داد: اکثر فرماندهان نیروهای منافقین در عملیات مرصاد زن ها بودند که پس از کشته شدن آنها نیروها به سمت عراق پا به فرار گذاشتند تا دیگر فکر تسخیر ایران را از سر بیرون کنند.
رزمنده دفاع مقدس خاطرنشان کرد: هدف خنده دار رجوی جلسه جمع بندی در تهران بود که به خیال خود پس از تصرف ایران در تهران جلسه ای با اربابان خود برگزار خواهد کرد اما در همان ساعات اولیه طعم شکست را به سنگین ترین حالت ممکن چشید.


زندگی رجوی و افرادش به داعش شباهت دارد

جانباز و رزمنده دفاع مقدس همچنین ابراز داشت : از ابتدای انقلاب اسلامی ایران منافقین جمع عظیمی از ملت ایران را به واسطه ترور و بمب گذاری در ایران به شهادت رساندند که این عملیات ها بعد از مرگ صدام در کشور های دیگر به دستور آمریکا انجام می شد.
وی گفت: این گروه تروریستی از ابتدا تحت حمایت آمریکایی ها قرار داشتند چرا که امروز صدها نفر از منافقین در پادگان نظامی زندگی می کنند و هزینه های گزافی برای نگهداری آنان می شود در حالی که آمریکایی ها خود را مدافع حقوق بشر می دانند
عملیات مرصاد تنبیه بزرگ و تاریخی منافقین بود که به دست جوانان ایرانی رقم خورد ، منافقین که به واسطه تعداد نیرو و در دست داشتن ادوات جنگی بروز خود را برتر از رزمندگان می دانستند ، تلفات سنگینی را متحمل شدند.
اما با حمایت مستقیم از تروریست ها روی دوم خود را نیز به جهانیان نشان داده اند.
نکویی خاطرنشان کرد : براندازی یکی از آرزوهایی است که دشمن سالهاست توسط نقشه های متعدد آن را در سر می پروراند اما بار ها رهبران مختلف آمریکا این آرزو را به گور برده اند یکی از اهداف منافقان نیز همین مسئله است که امروز شاهد از بین رفتن تک تک آنها به مرور زمان هستیم .
وی در ادامه به وضعیت عجیب منافقان در حال حاضر اشاره کرد و گفت: امروز منافقان وارد عرصه جدیدی از جنگ شده اند آنها در با ورود به فضای مجازی جنگ نرم را بر علیه ایران آغاز کرده اند.
نکویی ادامه داد: هدف اصلی منافقان جوانان هستند که بیشتر در فضای مجازی فعالیت دارند و از طرفی آینده کشور به دست جوانان رقم خواهد خورد لذا هدف کنونی آنها این قشر از جامعه است.
رزمنده دفاع مقدس تصریح کرد: اما باید رجوی ها و نیروهای منافق بدانند که در طول جنگ تحمیلی نیز این جوانان بودند که انها را در یک عملیات غافلگیر کننده و در عرض چندین ساعت به خاک و خون کشیدند.
وی همچنین یادآور شد: نیروهای منافقین دیگر به شیوه گذشته جوان نیستند و امروز به پیرمرد ها و پیرزن هایی تبدیل شده اند که روزها وقت خود را در فضای رسانه ای می گذارنند و برای اهداف شوم خود در صدد نقشه ای جدید هستند.
نکویی گفت: امروز فضای مجازی از اهمیت بالایی برخوردار است و باید جوانان با هوشیاری بیشتری از این فضا استفاده کنند چرا که جنایات دهه ۶۰ منافقین امروز در این فضا شکل می گیرد .
رزمنده و جانباز دفاع مقدس بیان داشت: همچنین خانواده ها در نظر داشته باشند که فضای مجازی ممکن است فرزند آنها را به راهی بکشاند که انتهای آن به تباهی ختم می شود لذا وسواس در استفاده از فضای مجازی بیش از پیش لازم و ضروری است.
وی گفت: البته به واسطه جنایات وحشیانه منافقین در کشور، مردم ایران نفرت و تنفر بی اندازه ای از آنها در دل دارند به همین واسطه آنها با نام های متفاوت ظاهر در فضای مجازی ظاهر می شوند و خود را دلسوز ملت ایران معرفی می کنند که در عمل چیز دیگری است.
نکویی خاطرنشان کرد: مرصاد های بسیاری پیش روی جوانان ما قرار دارد لذا نباید قافله را به آسانی به دشمن باخت.


انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark