داخلی آرشيو خبر صفحه اجتماعی
امتیاز مثبت 
۰
 
برافراشته شدن بیرق های سیاه در پایتخت/نورپردازی های تهران خاموش شد
کد مطلب: ۵۶۷۵۵
تاریخ انتشار:دوشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۲۶
مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران با اشاره به برافراشته شدن پرچم های مشکی به دلیل رحلت آیت الله هاشمی رفسنجانی گفت: تمام نورپردازی ها مناطق 22گانه تهران از دیشب خاموش شد.
برافراشته شدن بیرق های سیاه در پایتخت/نورپردازی های تهران خاموش شد
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا" از روابط عمومی شهرداری تهران، عیسی علیزاده با اشاره به سیاه پوشی پایتخت در سه روز عزای عمومی در کشور گفت: باتوجه به شخصیت والای آیت الله هاشمی رفسنجانی اقدامات لازم را در سوگ ایشان در دستور کار قرار دادیم.
وی با بیان اینکه در این خصوص سه برنامه در دست اقدام داریم، افزود: تمامی پرچم های رنگی در سطح شهر جمع آوری شده و به رنگ مشکی در آمده و برق های سیاه در کنار پرچم ایران در سطح شهر تهران برافراشته خواهند شد. همچنین پرچم های بلند سطح شهر نیز به مدت 3 روز به رنگ سیاه در می آید.
علیزاده با اشاره به اهتزاز 100 پرچم بلند 70 متری و 8 هزار پرچم در عرشه پل ها در سطح شهر اذعان کرد: این تعداد پرچم به رنگ مشکی در خواهند آمد و همچنین در مناطق و سازمان های زیرمجموعه شهر تهران نیز پرچم های سیاه نصب خواهد شد.
وی با تاکید بر اینکه تمامی نورپردازی های مناطق 22گانه از دیشب خاموش شده اند، ادامه داد: متن هایی در زمینه پیام های حضرت امام(ره) درباره آیت الله هاشمی رفسنجانی را در بنرهای سطح شهر نصب می کنیم.
علیزاده افزود: همچنین تصاویری از این عالم فقید که در کنار مقام معظم رهبری هستند و نظرات ایشان درباره آیت الله هاشمی رفسنجانی به صورت سازه در سطح پایتخت اکران می شود.
مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران درخصوص مسیر تشییع جنازه از دانشگاه تهران در خیابان انقلاب نیز تصریح کرد: براساس دستور شهردار تهران، در صورت نیاز شهرداری آماده هرگونه خدمات دهی در این زمینه است.
* برای اطلاع از اخبار متنوع انتشار یافته در شبانه روز با کانال ایرنا استان تهران در تلگرام به نشانی IRNATEHRAN@ همراه شوید.
Share/Save/Bookmark
    عکاس :