داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۱
 
گلایه اهالی شهر ادیمی از وضعیت شهری؛
شباهت فضای سبز ادیمی به بیابان/ تاریکی سهم مردم ادیمی از روشنایی/ نارضایتی مردم از تعفن کانال های زهکش
کد مطلب: ۶۳۹۵۵
تاریخ انتشار:شنبه ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۱۷
داشتن امکانات شهری حق هر شهروند از زندگی است چرا نبود این امکانات سبب بروز موج ناامیدی در بین افراد می شود.
شباهت فضای سبز ادیمی به بیابان/ تاریکی سهم مردم ادیمی از روشنایی/ نارضایتی مردم از تعفن کانال های زهکش
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ افراد با انتخاب شوراهای شهری و روستایی در حقیقت خواهان تغییرات مثبت و تحول در شهرها و روستاها هستند اما در بسیاری از نقاط سیستان این مقوله به دست فراموشی سپرده شده و شوراها رفع مشکلات مردم را به دست فراموشی سپرده اند.

در روزهای گذشته اهالی شهر ادیمی با تماس با پایگاه خبری اوشیدا خواستار بررسی اوضاع شهر شده تا صدای آن ها به مسئولان شهری رسد.

یکی از شهروندان ادیمی عنوان کرد: شهر ادیمی هیچ شباهتی به شهر ندارد به طوری که بیشتر به کلان روستا شبیه است و اهالی این شهر از امکانات محروم هستند.

پودینه به خبرنگار اوشیدا گفت: تنها کار شهرداری ساخت نمادین چهار عدد لامپ و دوصندلی و چند سطل و پنجاه متر ساخت بازار بوده که درحال حاضر کل موزاییک ها لق شده و وقتی راه می‌روید به وضوح متوجه آن خواهید شد.

وی افزود: فضای سبز و محیط شهر از بیابان هم بدتر شده به طوری که وقتی فرد وارد شهر می‌شود با فضای سبزی که همان اول بهارخشک شده بود مواجه می شود و این جز دلمردگی ثمر دیگری ندارد.

پودینه تصریح کرد: نظافت شهر تنها در یک ماه در دو شیفت انجام شد و پس از آن نظافت چندانی را اهالی شاهد نبوده اند.

یکی دیگر از اهالی شهر ادیمی بیان کرد: در شهر ادیمی هیچ روحی وجود ندارد چرا که مردم آن حتی از حداقل امکانات تفریحی هم برخوردار نیستند و در حسرت یک پارک در حد استاندارد می‌سوزند.

بارانی در گفتگو با خبرنگار اوشیدا گفت: وضعیت شهر ادیمی به هیچ عنوان قابل رضایت نیست و این مسئله به شدت بر روحیه مردم تاثیر گذاشته است.

وی اذعان کرد: کانال های زهکش از وسط شهر و از کنار منازل مردم رد شده و به دلیل سرباز بودن بوی تعفن و انواع حشارات فضا را در برگرفته است.

بارانی ابراز کرد: مردم این شهر بسیار صبور اما گویا این صبر و سکوت آن ها به معنای رضایت شده در حالی که هیچ کس از این وضع راضی نیست.

این شهروند در ادامه از وضع نامناسب روشنایی شهر ادیمی سخن گفت و ادامه داد: تمام چراغ برق هایی که درخیابان یعقوب لیث و کوچه شهید قجری بامری و امام خمینی پنج قطع شده اما علیرغم عدم روشنایی هسچ کارم از مسئولان مربوطه رسیدگی نمی کند.

انتهای پیام
Share/Save/Bookmark