داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۱
 
امام جمعه زابل در گفتگو با اوشیدا،
مستکبران جهان خودشان را تحریم کرده اند/ما در تحریم ها به دست آوردهای بسیاری رسیده ایم
کد مطلب: ۳۶۹۵۵
تاریخ انتشار:چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۳۲
امام جمعه شهرستان زابل گفت: ما باید قدرتمندانه ایستادگی کنیم و با موضع قدرت و شرف و عزت در مذاکرات و در مقابل دشمنان ورود کنیم تا به نتیجه مطلوب برسیم.
مستکبران جهان خودشان را تحریم کرده اند/ما در تحریم ها به دست آوردهای بسیاری رسیده ایم
حجت الاسلام علی اکبر کیخا امام جمعه شهرستان زابل در گفتگو با خبرنگار اوشیدا تحریم را محروم کردن یک گروه یا کشور از حق مسلم و واقعی اش دانست و افزود: قطعا این تحریم چه از لحاظ عقل و چه از لحاظ شرع در تمام ادیان کار ناپسند و غیرانسانی است.

وی ادامه داد: در حال حاضر مستکبران برای اینکه به هدفشان برسند یک سری کشورها و از جمله کشور ما را تحریم کرده اند که این بسیار ناجوانمردانه است.

حجت الاسلام کیخا نحوه برخورد با این حربه دشمن را طی کردن راه و روش امام راحل(ره) و مقام معظم رهبری دانست و افزود: ما باید قدرتمندانه ایستادگی کنیم و با موضع قدرت و شرف و عزت در مذاکرات و در مقابل دشمنان ورود کنیم تا به نتیجه مطلوب برسیم.

وی با بیان اینکه دشمن با این تحریم ها نتوانسته است به اهدافش دست یابد بیان داشت: درست است که با این تحریم ها یک سری فشارها به کشورمان آمده است ولی یک سری نتایج مثبت هم داشته است.

امام جمعه شهرستان زابل با اشاره به اینکه ما در تحریم ها به دست آوردهای بسیاری رسیده ایم ادامه داد: ما توانستیم در بسیاری از نیازهایی که مورد تحریم بودیم خودکفا شویم و روی پای خودمان بایستیم حتی در خیلی موارد در جهان جزو نفرات اول باشیم.

وی با بیان اینکه ایران از اول انقلاب مورد تحریم دشمنان بوده است ادامه داد: در دوران دفاع مقدس حتی سیم خاردار را تحریم کرده بودند که به کشور ما وارد نشود ولی در حال حاضر می بینیم ایران در خیلی از تسلیحات نظامی جزو کشورهای برتر جهان است.

حجت الاسلام کیخا تحریم را به ضرر خود دشمنان دانست و افزود: در واقع آمریکا و مستکبران جهان خودشان را تحریم کرده اند.

وی ادامه داد: کشور ایران به مدد الهی و با رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری تحریم ها را شکسته و خواهد شکست و هرچقدر این دشمنان تلاش کنند نمی توانند به اهدافشان دست یابند.

امام جمعه زابل در پایان گفت: ایران کشوری اسلامی و همواره توکلش به خداست، به مدد الهی خاکریز به خاکریز را فتح خواهد کرد و در همه جا به اهداف و مطلوب هایش خواهد رسید.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark