داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
تولید 1500 ماسک در روز به دست بانوان سیستانی
کد مطلب: ۶۹۴۲۷
تاریخ انتشار:يکشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۱۶
مدیر عامل شرکت تعاونی خیاطی ۱۳۲۴ الزهرا (س) گفت: روزانه بیش از 1500 ماسک برای مصرف بیمارستان های منطقه سیستان توسط زنان سپرست خانوار تولید می شود.
تولید 1500 ماسک در روز به دست بانوان سیستانی
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا ؛ کارگاه تولیدی ماسک به همت چند بانوی کارآفرین سیستانی در زابل راه اندازی شده است تا کمبود ماسک این روزها را تامین کنند.

در همین رابطه فریده آتشگر مدیر عامل شرکت تعاونی خیاطی ۱۳۲۴ الزهرا (س) در گفت و گو با اوشیدا گفت: در این کارگاه در راستای تولید ماسک و سایر اقلام مورد نیاز بیمارستان تعداد ۱۵ نفر از زنان سرپرست خانوار اشتغالزایی ایجاد شده است.

وی افزود: این شرکت سال هاست برای بیمارستان ها و شهرداری زابل لباس تهیه می کند که در این برهه از زمان برای جبران کمبود ماسک در سیستان به میدان آمده است.

مدیر عامل شرکت تعاونی خیاطی ۱۳۲۴ الزهرا (س) همچنین تصریح کرد: روزانه در این کارگاه تولیدی بیش از 1500 ماسک تولید می شود که با توجه به قرارداد دانشگاه علوم پزشکی زابل تحویل بیمارستان ها جهت استفاده پزشکان و پرستاران می شود.

آتشگر بیان داشت: پیش از این تعداد ۹۰ نفر از زنان سرپرست خانوار با ما همکاری داشته اند که با توجه به عدم پرداخت قرارداد ها تعداد آنها به ۱۵ نفر کاهش یافته است.

وی ادامه داد: بزرگترین دغدغه امروز این نوع شرکت ها توجه به تولیدات ماست ، ادارات و شهروندان محصولات مشابه را از خارج از استان وارد می کنند در حالی که کیفیت بالاتر از آن در خود سیستان تولید می شود.

آتشگر خاطرنشان کرد: از ۱۳ شرکت ثبت شده تولیدی به دلیل عدم حمایت اکنون دو یا سه شرکت سرپا مانده اند.

وی ادامه داد: از مردم و مسئولین می خواهیم تا ما را به رسمیت بشناسند و به محصولات تولیدی اعتماد کنند.


انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark