داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۳
 
حسینی عنوان کرد/
تقویت تعاونی ها اشتغال پایدار به دنبال خواهد داشت
کد مطلب: ۳۲۷۹۷
تاریخ انتشار:شنبه ۱۵ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۰۹
عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: اگر تعاونی ها تقویت شوند اشتغال بیشتر و در ادامه اشتغال پایدار ایجاد خواهد شد.
تقویت تعاونی ها اشتغال پایدار به دنبال خواهد داشت
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا: سید باقر حسینی نماینده مردم سیستان و عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار اوشیدا ضمن تبریک دهه کرامت بیان کرد: در شرایط موجود که آمار بیکاری بالا است، تعاونی ها و مشاغل زود بازده می توانند در حوزه اشتغالزایی نقش آفرینی کنند.

وی یادآور شد: توجه، گسترش و تقویت تعاونی ها باید یکی از اولویت های کاری باشد و انتظار می رود در این حوزه گام های ارزنده ای برداشته شود.

حسینی با اشاره به موضوع اشتغال به عنوان يك اولويت در سیستان ادامه داد: حفظ اشتغال موجود و ایجاد اشتغال جدید دو اولویت مهم است.

وی با بیان اینکه لازمه ایجاد اشتغال توسط تعانی ها تقویت تعاونی ها است ادامه داد : اگر تعاونی ها تقویت شوند اشتغال بیشتر و در ادامه اشتغال پایدار ایجاد خواهد شد.

عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: حوزه اشتغال با توجه به این که طیف عظیمی از جامعه را در بر می گیرد نیازمند حمایت تمامی دستگاهی اجرایی در سطح منطقه است و انتظار می رود با تعامل و برنامه ریزی دستگاه هایی اجرایی بتوانند در حوزه اشتغالزایی سیستان توفیقات ارزنده ای را داشته باشند.
Share/Save/Bookmark