داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
همزمان با سراسر کشور؛
راهپیمایی دشمن شکن 13 آبان در زابل برگزار شد
کد مطلب: ۶۵۰۰۷
تاریخ انتشار:يکشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۳۹
مردم و دانش آموزان سراسر شهرستان زابل به پاس گرامی داشت روز دانش آموز و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا، حضور پر رنگ و با شکوهی را در این روز رقم زدند.
راهپیمایی دشمن شکن 13 آبان در  زابل برگزار شد
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ راهپیمایی عظیم سیزدهم آبان ماه همزمان با سراسر کشور در دارالولایه سیستان نیز برگزار شد.
مردم و دانش آموزان سراسر شهرستان زابل به پاس گرامی داشت روز دانش آموز و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا، حضور پر رنگ و با شکوهی را در این روز رقم زدند.
عباس میر یکی از شهروندان سیستانی در این مراسم اذعان داشت: امروز آمریکا خواهد فهمید که دست بر روی کشوری گذاشته است که مردم آن به شدت از او و سیاست هایش متنفر هستند.
وی افزود: تحریم های ظالمانه آمریکا بیش از ۴۰ سال است که برای مردم ایران اثر نکرده و از این به بعد نیز تاثیری نخواهد داشت.
میر تصریح کرد: آمریکا بداند که امروز مردم ایران، با حضور میلیونی خود تنفر خود را از این کشور نشان می دهند.
حجت الاسلام علی اکبر کیخا امام جمعه شهرستان زابل نیز در حاشیه این مراسم گفت: در قرآن کریم آمده است که مومنین، حق ندارند زیر سلطه کفار بروند.
وی افزود: انقلاب جمهوری اسلامی ایران با شعار نه شرقی نه غربی شکل گرفت تا یک حکومت اسلامی بر پا شود که نه تکیه به شرق داشته باشد و نه غرب، روی پای خود با تکیه بر خدای متعال بایستد.
حجت الاسلام کیخا گفت: مردم ایران قیامی شکل دادند که یک حکومت مستقل را تشکیل داد، حکومتی که آمریکا ذره ای نمی تواند در آن دخالت داشته باشد.
امام جمعه هیرمند خاطرنشان کرد: جشن۴۰ سالگی انقلاب اسلامی را به کوری چشم کفار بزرگتر و با شکوه تر برگزار خواهیم کرد.


حجت الاسلام کیخا گفت: چهل سال است که با یاری خدا ما در تمام میدان ها پیروز بوده ایم، کشورهایی که خود را وابسطه به آمریکا می دانند ، هوشیار باشند که نوکر کشوری هستند که رو به افول است.
وی گفت: آمریکا و اسرائیل رفتنی هستند، و شعار مرگ بر آمریکا دعای مستجاب ما است زیرا نابودی آمریکا و اسرائیل وعده های الهی هستند.
حجت الاسلام کیخا تصریح کرد: انقلاب اسلامی جوان برومند ۴۰ ساله ای شده است که در اوج اقتدار قرار دارد و در ۸ سال دفاع مقدس کمر کفر را شکسته است.

انتهای پیام/

Share/Save/Bookmark