داخلی آرشيو خبر صفحه فناوری اطلاعات
امتیاز مثبت 
۰
 
سقوط بیش از ۷۰ درصدی درآمد اچ‌تی‌سی در سال ۲۰۱۹
کد مطلب: ۶۶۳۶۷
تاریخ انتشار:شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۴
شرکت اچ‌تی‌سی با سقوط ۷۰ درصدی درآمد در اولین ماه سال ۲۰۱۹، هشتمین سال با رشد منفی خود را آغاز کرد.
سقوط بیش از ۷۰ درصدی درآمد اچ‌تی‌سی در سال ۲۰۱۹
سال ۲۰۱۱ اوج فروش محصولات شرکت اچ‌تی‌سی به شمار می‌رفت چراکه محصولات این شرکت حدود ۸.۸ درصد از گوشی‌های فروخته شده در جهان را تشکیل می‌داد. از آن زمان به بعد، هفت سال بسیار سخت را پشت سر گذاشته است و میزان فروش این شرکت به شدت پایین آمده است و حالا به نظر می‌رسد سال ۲۰۱۹ سال هشتمی باشد که اچ‌تی‌سی با نتایج منفی برای محصولات خود رو به رو می‌شود.

این شرکت در ماه ژانویه سال ۲۰۱۹، به صورت مجموع درآمدی معادل ۳۲.۷ میلیون دلار داشت. در مقایسه با همین دوره زمانی در سال گذشته که اچ‌تی‌سی درآمد جالب توجه ۱۱۰ میلیون دلار داشت، این رقم یک سقوط ۷۰.۴۶ درصدی را برای این شرکت نشان می‌دهد. این عدد همچنین نشان می‌دهد که درآمد شرکت اچ‌تی‌سی به صورت ماهانه ۲۵.۶۳ درصد با کاهش رو به رو بوده است چراکه دسامبر سال گذشته درآمد این شرکت به ۴۴ میلیون دلار رسیده بود.

در ادامه سال ۲۰۱۹، اچ‌تی‌سی اعلام کرده است که تمرکز خود را روی به دست آوردن سهام بازار‌های جهانی و کسب سود با تمرکز روی پرچمداران باکیفیت و گوشی‌های هوشمند میان‌رده خوب قرار خواهد داد. این دو نوع محصول به صورت عمده راه مناسبی برای کسب درآمد خواهند بود. اگرچه، برای رسیدن به این هدف شرکت اچ‌تی‌سی باید چند دستگاه باکیفیت و تأثیرگذار را تولید و عرضه کند و تا زمانی که این اتفاق بیفتد، سودآوری و داشتن قسمت عمده بازار جهانی می‌تواند در حال حاضر برای این شرکت سخت باشد. باید اشاره کرد که سال ۲۰۱۹ چندان خوب برای اچ‌تی‌سی آغاز نشده است و این اولین بار است که این شرکت از آغاز کار خود در سال ۲۰۰۳ تا به حال چنین تجربه‌ای دارد.
Share/Save/Bookmark