داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
پایان 60 سال استقامت/ممنوعیت تردد از روی پل قدیمی نهرآب تا چند روز آینده
کد مطلب: ۶۷۱۷۷
تاریخ انتشار:سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۵۸
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای از ممنوعیت تردد از روی پل قدیمی نهرآب تا چند روز آینده خبر داد.
پایان 60 سال استقامت/ممنوعیت تردد از روی پل قدیمی نهرآب تا چند روز آینده
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ یکی از مسیر های پرتردد زابل به شهرستان هامون، و در ادامه به مرکز استان از روی قدیمی ترین پل احداث شده در سیستان می گذرد.
پل قدیمی نهرآب که حدود ۶۰ سال پیش احداث شد و خودرو ها در مسیر یک طرفه از زابل به شهرهای هامون و زاهدان از روی آن گذر می کنند.
یک ماه قبل اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای زابل اعلام کرد که تردد از روی این پل دیگر ایمن نیست و ممکن است رانندگان دچار حادثه شوند.
پل احداث شده جدید بر روی این رودخانه نیز مسیر برگشت خودروها از زاهدان است و به طور کلی برای تردد دو طرفه ساخته نشده است با این حال ساخت یک پل جدید نیز بر روی رودخانه سال ها قبل کلید خورد که پس از زیرسازی اولیه هنوز تکمیل نشده است.
علی عالی رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان زابل در گفت و گو با پایگاه خبری اوشیدا گفت: برای برقراری تردد از روی پل نهرآب جدید وسایل مورد نیاز خریداری شده است.
وی افزود: در چند روز آینده به طور کلی عبور از روی پل نهرآب قدیمی ممنوع اعلام می شود و این مسیر مسدود خواهد شد.
عالی تصریح کرد: همچنین جهت روشنایی پل نیز وسایل مورد نیاز خریداری شده است تا جهت تردد خودرو ها از هر دو طرف مشکلی ایجاد نشود.
وی همچنین خاطرنشان کرد: در تلاش هستیم تا بارایزنی اداره کل با سازمان راهداری کشور در برنامه تعمیر پل در دستور کار قرار گیرد.گفتنی است در صورتی که حساسیت موضوع تکمیل پل دوم در دستور کار فرماندار و راه وشهرسازی قرار گیرد دراینده نزدیک باتوجه ساخت بخشی از پل در کارگاه پیمانکار و اماده بودن جهت انتقال عرشه پل , مردم اسیب های کمتری خواهند دید و محور ایمنی را خواهند داشت.
انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark