داخلی آرشيو خبر صفحه سیاسی
امتیاز مثبت 
۰
 
یک میلیون و ۵۰۰ هزار صندلی اتوبوس در اختیار مسافران نوروزی / بلیت اتوبوس بعد از نوروز ارزان می‌شود
کد مطلب: ۶۶۶۰۰
تاریخ انتشار:سه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۴
عامری گفت: یک میلیون و ۵۰۰ هزار صندلی اتوبوس در اختیار مسافران نوروزی است و هیچ نگرانی بابت گران‌فروشی بلیت وجود ندارد.
یک میلیون و ۵۰۰ هزار صندلی اتوبوس در اختیار مسافران نوروزی / بلیت اتوبوس بعد از نوروز ارزان می‌شود
احمدرضا عامری رئیس اتحادیه شرکت‌های تعاونی اتوبوسرانی، درگفت‌وگو با خبرنگار راه و شهرسازی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، با بیان اینکه قیمت بلیت اتوبوس بعد از تعطیلات نوروز به حالت سابق باز می‌گردد، گفت: چندی پیش دستورالعمل ۲۰ درصدی افزایش قیمت بلیت اتوبوس ارائه شد که امروز با دستور وزیر راه و شهرسازی بعد از عید به حالت سابق بازمی گردد.

وی با بیان اینکه از ۲۵ اسفند ماه طرح نوروزی آغاز شده است، گفت: در این ایام تمامی پایانه‌های مسافری در کلیه شهر‌ها نوسازی و پاکسازی شده اند تا رفت و آمد مسافران نوروزی سهل‌تر و آسان‌تر شود.

عامری تاکید کرد: نظارت کاملی بر تمامی پایانه‌های مسافری و دفاتر فروش بلیت انجام می‌شود تا هیچ شرکتی اقدام به گران‌فروشی بلیت نکند و شرکت‌های مسافرتی مجاز هستند تنها ۲۰ درصد بلیت‌های خود را گران‌تر بفروشند.

بیشتر بخوانید: افزایش قیمت بلیت اتوبوس از سوی دولت نیست/ بازگشت نرخ‌های سابق بلیت اتوبوس بعد از عید

رئیس اتحادیه شرکت‌های تعاونی اتوبوسرانی با بیان اینکه ۱۵ هزار دستگاه اتوبوس برای ایام عید در نظر گرفته شده است، افزود: ۲۸ هزار دستگاه سواری و ۲۱ هزار دستگاه مینی بوس برای جابه جایی مسافران در ایام نوروز در نظر گرفته شده است.

وی اظهار کرد: ۱ میلیون و ۵۵ هزار صندلی در اختیار مسافران در ایام نوروز گذاشته شده است و اتوبوس‌ها بصورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات به مسافران نوروز هستند.

عامری بیان کرد: رانندگان مجاز هستند تنها ساعات محدودی پشت اتوبوس بنشینند و هیچ راننده‌ای حق ندارد ۲۴ ساعت مسافران را جا به جا کند.

رئیس اتحادیه شرکت‌های تعاونی اتوبوسرانی توضیح داد: طرح ستاد نوروزی در تمامی جاده‌های کشور از ۲۵ اسفندماه آغاز شده است و امیدواریم در ایام پیک نوروز بتوانیم خدمات مناسبی به مسافران نوروزی ارائه دهیم.

وی توضیح داد: مشکل کمبود لاستیک و قطعات یدکی دستگاه‌های اتوبوس برطرف شده است و در ایام پیک نوروز رانندگان نگرانی از بابت تامین لاستیک نخواهند داشت.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark