داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۳
 
نماینده مردم سیستان:
بازدید میدانی نماینده مردم سیستان از روند پروژه آبرسانی به 46 هزار هکتار اراضی سیستان/با اجرای این طرح شاهد تحول عظیمی در منطقه خواهیم بود
کد مطلب: ۳۹۲۴۰
تاریخ انتشار:سه شنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۰۷:۴۸
نماینده مردم سیستان از روند و مراحل اجرایی پروژه آبرسانی 46 هزار هکتار اراضی سیستان با لوله بازدید کرد.
بازدید میدانی نماینده مردم سیستان از روند پروژه آبرسانی به 46 هزار هکتار اراضی سیستان/با اجرای این طرح شاهد تحول عظیمی در منطقه خواهیم بود
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا: سید باقر حسینی نماینده مردم سیستان با حضور اربابی و معاونین توسعه آب و خاک استان،صالحی مجری طرح و دیگر مسئولین از روند و مراحل اجرایی پروژه آبرسانی 46 هزار هکتار اراضی سیستان با لوله بازدید کرد.

نماینده مردم سیستان در این بازدید گفت: اجرای طرح انتقال آب با لوله به ۴۶ هزار هکتار از اراضی کشاورزی سیستان ضامن ماندگاری مردم و افزایش تولید در شهرستانهای پنج گانه سیستان خواهد بود.

وی خاطرنشان کرد: اجرای این طرح نتیجه مطلوبی در منطقه خواهد داشت و باعث صرفه جویی قابل ملاحظه‌ای در مصرف آب می‌شود.

حسینی با بیان اینکه با اجرای این طرح شاهد تحول عظیمی در منطقه خواهیم بود ،گفت: با تغییر الگوی کشت و اجرای این طرح از هدر رفت آب جلوگیری خواهد شد.

وی گفت: اجرای طرح انتقال آب با لوله در مرحله نخست در سه هزار هکتار از زمین های شهرستان هامون به عنوان طرح پایلوت کمک زیادی برای رفع تمام موانع احتمالی بر سرراه طرح ۴۶ هزار هکتاری خواهد بود.

نماینده مردم سیستان خاطرنشان کرد: احیای ۴۶ هزار هکتار از اراضی سیستان عامل به ثبات و حضور تولید پایدار و بودن را تحکیم می‌بخشد که امیدواریم به همت مسئولین استانی و منطقه طرح به مدت 3 سال به بهره برداری برسد.


انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark