داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۱
 
امام جمعه نیمروز:
مردم بار دیگر توطئه گران را ناکام گذاشتند/ ملت ایران همیشه سرافراز است
کد مطلب: ۶۲۷۳۰
تاریخ انتشار:دوشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۷
امام جمعه نیمروز گفت: ملت ایران امروز با حمایت از نظام جمهوری اسلامی ایران بار دیگر توطئه گران را ناکام گذاشتند.
مردم بار دیگر توطئه گران را ناکام گذاشتند/ ملت ایران همیشه سرافراز است
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ حجت الاسلام و المسلمین محمد راشکی در اجتماع مردم نیمروز در حمایت از نظام جمهوری اسلامی به خبرنگار اوشیدا گفت: فتنه گران و آشوبگران با حضور در کشور به بهانه گرانی در خیابان ها سرازیر و با تخریب اموال عمومی و حمله به اماکن عمومی قصد فروپاشی نظام را داشتند.

وی افزود: خوشبختانه ملت به سرعت از اهداف شوم این خیانتکاران آگاه شدند و راه خود را از فتنه گران جدا و آن ها را تنها گذاشتند که این موضوع سبب ناکامی دشمنان انقلاب شد.

امام جمعه نیمروز تاکید کرد: امروز ملت ایران آل سعود، آمریکا و اسرائیل را ناکام گذاشت و به آن ها نشان داد که اجازه دخالت هیچ کس را در امور کشور نمی دهد.


راشکی با بیان اینکه ملت ایران پشتیبان ولایت فقیه و نظام جمهوری اسلامی است، بیان کرد: برای به ثمر نشستن این نظام هزاران شهید گلگون کفن تقدیم شده بنابراین ملت ایران نمی گذارند این خون ها پایمال شود.

وی ابراز کرد: گرانی و بیکاری در کشور وجود دارد و در این راستا خواهان توجه بیشتر دولت به این مقوله از طریق اجرایی کردن اقتصاد مقاومتی هستیم.

امام جمعه نیمروز ادامه داد: فتنه گران و اربابان آن ها امروز فهمیدند که در بین مردم جایی ندارند و نمی توانند صفوف بهم پیوسته ملت ایران را از هم بپاشند.

انتهای پیام
Share/Save/Bookmark