داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۲
 
بخشدار مرکزی نیمروز:
۳۷ پروژه در شهرستان نیمروز به بهره برداری رسید
کد مطلب: ۶۳۱۸۰
تاریخ انتشار:يکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۵۲
بخشدار مرکزی شهرستان نیمروز گفت: ۳۷ پروژه در شهرستان نیمروز با اعتباری بالغ بر ۸۰۰ میلیون تومان در بخش مرکزی نیمروز به بهره برداری رسید.
۳۷ پروژه در شهرستان نیمروز به بهره برداری رسید
یدالله شعیبی در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا ابراز کرد: ۳۷ پروژه دربخش مرکزی شهرستان نیمروز به بهره برداری رسید که در این راستا تمامی پروژه ها توسط دهیاریها و با استفاده از توان افراد بومی ساخته شده است.

وی افزود: بودجه این اعتبارات از محل اعتبارات دهیاریها، همیاری بنیاد مسکن در بخش آسفالت معابر و در روستاهای فاقد دهیاری از محل اعتبارات روستاهای فاقد دهیاری تامین شده است.

شعیبی با بیان اینکه معابر روستاهای دهنو پیران، صفراربابی و محمداباد ادیمی و اله آباد بتن شده است، خاطرنشان کرد: به دلیل بومی بودن، مصالح، تعمیر و مرمت توسط دهیاری انجام بنابراین اجرای آن مقرون به صرفه می باشد.

بخشدار مرکزی نیمروز اظهار کرد: بخش مرکزی دارای ۸۵ روستا و آبادی است که ازاين تعداد ۳۳ روستا دارای دهیاری و مابقی فاقد دهیاری می باشد.

وی تصریح کرد: در سال جاری در ۵۲ روستا و آبادی فاقد دهیاری، روشنایی معابر انجام شده و ۱۷ روستای فاقد دهیاری ازمحل اعتبارات روستاهای فاقد دهیاری وکمک خيرين شن ریزی معابر شده است.

شعیبی اضافه کرد: تاکنون در ۱۴ روستای بخش مرکزی آسفالت معابر انجام شده و تا هفته آینده هفت روستای دیگر آسفالت خواهدشد؛ همچنین تاکنون بیش از ۲۸ پارک بوستان در روستاهای این بخش ساخته شده است.

بخشدار مرکزی نیمروز با اشاره به اینکه برای روستای بالاخانه که یکی از روستاهای قدیمی شهرستان واز جاذبه های مختلف گردشگری برخوردار است اقدام به ساخت میدان ونصب المان در ورودی روستا شده واين مکان نیزبه نام سرور وسالار شهيدان امام حسین(ع)مزین شده است‌.

شعیبی در پایان گفت: تمامی این پروژه ها عمرانی با تلاش شبانه روزی دهیاران،ناظرفنی وهمکاری وتعامل شورا هاي اسلامی وپشتیبانی وراهنمایی دلسوزانه فرماندار شهرستان به انجام رسیده است.

انتهای پیام
Share/Save/Bookmark