داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
بسته خبری 27 بهمن؛
از دستگیری دو سارق حرفه ای در زابل تا آخرین وضعیت برق روستای وحدت آباد
کد مطلب: ۶۶۲۵۹
تاریخ انتشار:شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۳۲
بسته خبری 27 بهمن ماه شهرستان زابل بر روی سایت خبری اشیدا قرار گرفت.
از دستگیری دو سارق حرفه ای در زابل تا آخرین وضعیت برق روستای وحدت آباد
خلیل عوض زاده در گفت و گو با پایگاه خبری اوشیدا گفت: جهت رفع افت ولتاژ روستای وحدت آباد شهرستان زابل اقدامات لازم صورت پذیرفته است.

رئیس اداره برق شهرستان زابل افزود: در رابطه با درخواست انشعاب تعدادی از اهالی این روستا هنوز متقاضیان پرونده خود را تکمیل نکرده اند.

وی ادامه داد: علیرغم اعلام مکرر به شورای روستا مبنی بر اخذ پاسخ استعلام از اداره بنیاد مسکن شهرستان زابل در خصوص وضعیت ملک متقاضیان جدید و عرض معابر روستا هیچ گونه پیگیری و اقدامی انجام نداده اند.

عوض زاده خاطرنشان کرد: تا زمان مشخص شدن وضعیت معابر روستا از سوی دستگاههای متولی و همچنین تا تکمیل شدن پرونده متقاضیان به جهت محدودیت قانونی امکان اقدام از سوی اداره برق وجود نخواهد داشت.

کنترل کیفیت سوخت جایگاه ها بنزین در زابل


رضا شهری زاد رئیس اداره صنعت ،معدن و تجارت زابل در گفت و گو با اوشیدا؛  گفت : از جایگاههای عرضه سوخت در زابل بازدید به عمل آمد.

وی افزود : در این بازدید کمیت و کیفیت انواع سوخت با حضور بازرسان ومسولین ادارات صنعت معدن وتجارت ،استاندارد،تعزیرات حکومتی وشرکت نفت زابل کنترل شد.

شهری زاد تصریح کرد: ضمن کنترل ،ارزیابی و توجیه مدیران جایگاهها به رعایت حقوق شهروندی ،تذکرات لازم نیز به آنان داده شد .


دستگيري ۲ سارق حرفه ای با ۸ فقره سرقت در  زابل

با هوشیاری ماموران کلانتری ۱۲ "زابل" ۲ سارق حرفه ای هنگام سرقت شناسایی و دستگیر شدند.

سرهنگ " احمدثمره حسینی " فرمانده انتظامي شهرستان زابل گفت: در پی گزارش چند فقره زورگیری تلفن همراه و وجوه نقد شهروندان توسط ۲جوان موتورسوار در سطح شهر زابل موضوع در دستور کار پلیس آگاهی و کلانتری های سطح شهر زابل قرار گرفت.

وی افزود: تحقیقات در این رابطه ادامه داشت تا اینکه یکی از تیم های گشت کلانتری ۱۲ هنگام گشت زنی در تقاطع خیابان شهید باقری و مطهری به ۲ راکب جوان یک موتورسیکلت فاقد پلاک که با مشاهده خودرو پلیس متواری شدند، مظنون شدند.

وی تصریح کرد: ماموران این فرماندهی پس از طی مسافتی موتور سیکلت را با علائم هشدار دهنده متوقف و در بازرسی بدنی از راکب و ترک نشین آن یک قبضه اسلحه تپانچه به همراه ۴ عدد فشنگ کشف کردند.

سرهنگ ثمره حسینی عنوان کرد: متهمان که در ابتدا منکر ارتکاب هرگونه جرمی بودند با رو به رو شدن با ادله و مستندات کشف شده از آنها در محل های سرقت گشودند به ۸ فقره زورگیری تلفن همراه و وجوه نقد شهروندان اعتراف کردند.

فرمانده انتظامي شهرستان زابل با اشاره به معرفی متهمان به دادسرا خاطر نشان کرد: با توجه به اعتراف های متهمان تلاش برای شناسایی و دستگیری افراد مالخر ادامه دارد.


انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark