داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
برخورد جدی با عاملین خروج کالاهای اساسی از کشور
کد مطلب: ۶۶۰۷۹
تاریخ انتشار:دوشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۵۸
دادستان شهرستان زهک گفت: برخی سودجویان از تفاوت قیمت ارز در آنسوی مرز در جهت کسب منافع خود سو استفاده میکنند که این اقدام آنان باعث نوسانات قیمتی ومشکلاتی برای شهروندان شده است.
برخورد جدی با عاملین خروج کالاهای اساسی از کشور
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان زهک با حضور، فرماندار، دادستان و مدیران دستگاه های اجرایی در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

در این مراسم احد حیدری دادستان شهرستان زهک گفت: دولت برای تامین برخی کالاهای اساسی ارز چهار هزار و 200 تومانی اختصاص میدهد و برخی سودجویان از تفاوت قیمت ارز در آنسوی مرز در جهت کسب منافع خود سو استفاده میکنند که این اقدام آنان باعث نوسانات قیمتی ومشکلاتی برای شهروندان شده است.

دادستان زهک افزود: درجهت منافع مردم وبرخورد با سودجویان همه به یک چشم دیده خواهند شد و با برنامه ریزی های صورت گرفته قدامات جدی با همکاری فرمانداری و دستگاههای متولی در دستور کار قرار خواهد گرفت.

غلامرضا اربابی فرماندار زهک نیز در این جلسه گفت: با پیگیریهای صورت گرفته قرار است شعبه تعزیرات حکومتی در شهرستان نیز از فردا استقرار یابد و با استفاده از ظرفیت همه نهادها و دستگاهها تلاش میشود اقدامات متعددی در جهت مقابله با موضوع خروج کالاهای اساسی از شهرستان صورت پذیرد.

وی افزود: تشدید نظارت ها بطور مستمر از نانوایی ها و واحدهای صنفی، قیمت گذاری مصوب کالاها و .... از مهمترین اقداماتی است که در جهت تنظیم بازار شهرستان زهک اجرایی خواهد شد.
انتهای پیام/

Share/Save/Bookmark