داخلی آرشيو خبر صفحه فناوری اطلاعات
امتیاز مثبت 
۰
 
۸ نکته کاربردی گوشی هوشمند که کمتر کسی می‌داند!
کد مطلب: ۶۴۳۶۹
تاریخ انتشار:شنبه ۳ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۸
آموزشی ۸ نکته کاربردی گوشی هوشمند که کمتر کسی می‌داند! علی پوربافرانی نویسنده: علی پوربافرانی منتشر شده در 4 ساعت پیش نکته کاربردی گوشی هوشمند Share Tweet Share Email Comments 0 الان دیگر کمتر کسی را می یابید که توانسته باشد در مقابل خرید وسوسه انگیز تلفن های همراه هوشمند مقاومت کرده باشد و هنوز از همان گوشی های معمولی قدیمی استفاده کند. با توجه به تنوعی که در بازار تلفن های همراه هوشمند است و قیمت های بسیار مناسب کمتر کسی است که قصد خرید گوشی موبایل داشته باشد، ولی سراغ هوشمند ها نرود. در این مطلب ۸ نکته کاربردی گوشی هوشمند را که شاید به ذهن هیچ یک از ما نخورده باشد و از قضا کاربردی هم هستند را با هم مرور می کنیم.
۸ نکته کاربردی گوشی هوشمند که کمتر کسی می‌داند!
تمامی تلویزیون ها LCD از اولین سری های موجود همگی یک درگاه USB در پشت صفحه دارند که با برق ۵ ولتی به آسانی می توانید در مواقع ضروری گوشی خودتان را با آن شارژ کنید. همیشه در سفرها به یاد داشته باشید که اگر شارژ گوشی همراهتان نبود با توجه به این نکته کاربردی گوشی هوشمند کابل آن برای این کار به کار شما خواهد آمد.

بیشتر بخوانید: ۱۰ ترفند مخفی اینستاگرام که باید قبل از استفاده از این شبکه اجتماعی بدانید!

تا بحال در مسیر رفتن به محل کار خواب مانده اید ؟ یک راه حل ساده: برای خودتان reminder تعریف کنید با حساسیت به موقعیت مکانی تا دقیقا هر وقت اتوبوس به محل کار شما نزدیک شد گوشی شما به صدا در بیاید. برای این کار تنها کافی است Google Keep را نصب کنید و در قسمت تعریف یادآور Location Reminder را انتخاب کنید. حواستان باشد که حتما location service را در گوشی خود روشن کنید. (تصویر شمت راست برای اندرویدی هاست و سمت چپ برای آیفون)
یادآوری بر حسب موقعیت

این نکته کاربردی گوشی هوشمند بدرد خیلی ها خواهد خورد! تا بحال در مسیر رفتن به محل کار خواب مانده اید ؟ یک راه حل ساده: برای خودتان reminder تعریف کنید با حساسیت به موقعیت مکانی تا دقیقا هر وقت اتوبوس به محل کار شما نزدیک شد گوشی شما به صدا در بیاید. برای این کار تنها کافی است Google Keep را نصب کنید و در قسمت تعریف یادآور Location Reminder را انتخاب کنید. حواستان باشد که حتما location service را در گوشی خود روشن کنید. (تصویر سمت راست برای اندرویدی هاست و سمت چپ برای آیفون)
Share/Save/Bookmark
مرجع : اوشیدا
    عکاس :