داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
شهادت فرمانده تازه شروع اوج‌ گیری جبهه مقاومت است/نوبت ماست که علم را از علم ‌دار بگیریم
کد مطلب: ۶۸۸۳۳
تاریخ انتشار:دوشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۴۸
مراسم عزاداری شهادت حاج قاسم سلیمانی در دانشگاه زابل برگزار شد.
شهادت فرمانده تازه شروع اوج‌ گیری جبهه مقاومت است/نوبت ماست که علم را از علم ‌دار بگیریم
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا ؛ مراسم عزاداری شهادت سردار سرافراز اسلام سپهبد حاج قاسم سلیمانی در دانشگاه زابل برگزار شد.
در این مراسم حجت الاسلام علی اکبر کیخا امام جمعه شهرستان زابل گفت: تروری که توسط استکبارجهانی شکل گرفت، نشانه آن بود که در میدان نبرد حریف این ابرمرد نیستند و چاره‌ای نداشتند که دست به این ترور کثیف بزنند.
وی افزود: سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی را همه راحت صدا می‌زدند، "حاج قاسم" ، ایشان در میدان کارزار لرزه بر اندام دشمن می‌اندازد ، در محراب عبادت اشک ‌تزرع بر گونه‌هایش جاری است، شخصیتی که دشمن از او هراسان است و اضطراب دارد، فرزند شهید در کنارش آرام می‌گیرد و احساس می‌کند سایه پدر بالای سرش است، این از عظمت اسلام،عظمت منظومه فکری امامین انقلاب است که در عصر حاضر تفکر اسلام را احیاء کردند.
امام جمعه زابل بیان داشت: منظومه فکری امامین انقلاب ، اسلام را به میدان آورد و در زندگی بشر قرار داد و رویش‌های این منظومه فکری و ستاره های این آسمان شکل گرفتند ، شهادت سلیمانی‌ها تازه شروع اوج‌گیری جبهه مقاومت است.
وی بیان داشت: اگر قرار بود کار انقلاب با ترور شخصیت های کلیدی تمام شود، لحظه شکل‌گیری انقلاب با ترور بهشتی‌، مطهری‌،باهنر و رجایی‌ها کارش تمام می‌شد، انقلاب ما قائم به شخص نیست، ذاتی است که در وجودش خود به خود سلیمانی‌ها، را دارد و تمام شدنی نیست .
وی ادامه داد: گام دوم انقلاب که دایره المعارف انقلاب اسلامی است ، به زیبایی توسط رهبرمعظم انقلاب دستاوردها و ماموریت‌ها را مشخص می‌کند و حاج قاسم با خون خود گام دوم انقلاب را برداشت، و نوبت ماست که علم را از علم ‌دار بگیریم.
انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark