داخلی آرشيو خبر صفحه ورزشی
امتیاز مثبت 
۰
 
توافق نهایی استقلال با 2 مهاجم خارجی
کد مطلب: ۶۵۹۵۳
تاریخ انتشار:چهارشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۰۹
معاون اجرایی باشگاه استقلال خبر جذب مهاجم نیجریه‌ای را تکذیب می‌کند و در عین حال می‌گوید این باشگاه با دو مهاجم خارجی به توافق نهایی رسیده است.
توافق نهایی استقلال با 2 مهاجم خارجی
از روز گذشته خبری در رسانه‌ها منتشر شده است که پاتریک فرایدی نیجریه‌ای هم اکنون به ترکیه رسیده است تا بعد از مذاکره با مدیران استقلال قرارداد خود را نهایی کند.


این خبری است که هادی مباشری آن را تکذیب می‌کند: این مهاجم که امروز نامش در رسانه‌ها مطرح شده است، در لیست ۲۰ نفره استقلال که آقای شفر اعلام کرد و ما هم چند بازیکن را به آن اضافه کردیم حضور داشت اما جذب آن منتفی شد.


او ادامه داد: ما در حال حاضر ۲ هفته است که با دو مهاجم به توافق کامل و نهایی رسیده ایم که البته نام آنها را من نمی دانم. فقط منتظر رسیدن پول اسپانسر هستیم تا بتوانیم آنها را جذب کنیم.

بیشتر بخوانید:

ادعای عجیب نویمایر درمورد استقلال

معاون اجرایی باشگاه استقلال در پاسخ به این سوال که این پول چه زمانی پرداخت می‌شود هم گفت: به هرحال قسط اول پول اسپانسر سال قبل پرداخت شده است و من، آقای فتحی و آقای خطیر تلاش می‌کنیم این مشکل را حل کنیم و پولی بگیریم که بتوانیم هم قرارداد بازیکنان را پرداخت کنیم و هم پول بازیکنان خارجی را بدهیم.


مباشری در پاسخ به این سوال که آیا از بین این دو مهاجم استقلال یکی را جذب می‌کند یا نه هم گفت: اول بگویم هر دو مهاجم به تایید نهایی آقای شفر رسیده اند و این احتمال وجود دارد هر دو مهاجم را جذب کنیم. ما هم می‌دانیم زمان مهم است ولی باید پول اسپانسر برسد تا پیش پرداخت بدهیم و قرارداد آنها را نهایی کنیم.

منبع: ورزش سه
Share/Save/Bookmark