داخلی آرشيو گفتگو صفحه اجتماعی
امتیاز مثبت 
۰
 
مالخری که به جای پول به سارقین مواد مخدر می داد/تامین امنیت مردم دغدغه اصلی ماموران انتظامی
کد مطلب: ۶۶۱۲۳
تاریخ انتشار:جمعه ۱۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۷
فرمانده انتظامی شهرستان نیمروز گفت: شخصی که در شهرستان نیمروز اموال مسروقه را از سارقان خریداری میکرده شناسایی و دستگیر شده و به جرم خود اعتراف کرده.
مالخری که به جای پول به سارقین مواد مخدر می داد/تامین امنیت مردم دغدغه اصلی ماموران انتظامی
علی میر در گفتگو با پایگاه خبری اوشیدا، اظهار داشت: کلانتری مرکزی شهر ادیمی با انجام عملیاتی سه سارق که مدتی بود در شهر ادیمی و روستاهای اطراف اقدام به سرقت می کردند را دستگیر کرد که به ۱۲ فقره سرقت اعتراف و مالباختگان نیز شناسایی شده اند.

وی با اشاره به اینکه شخصی که اموال مسروقه را از این افراد خریداری میکرده شناسایی و دستگیر شده افزود: این فرد به جرم خود اعتراف کرده است، به گفته سارقان دستگیر شده وی در قبال اموالی که از این افراد دریافت می کرده به آن ها مواد مخدر می داده است.

فرمانده انتظامی نیمروز عنون داشت: این مالخر ابزار سرقت را برای کابل های برق معابر در اختیار این افراد قرار می داده و اکثر سرقت ها کابل برق، کنتور آب، کپسول وسایل منزل و فنس از شرکت ها بوده است.

علی میر با اشاره به تشکیل پرونده قضایی عنوان داشت: متهمین برای تحقیقات تکمیلی و سیر مراحل قانونی در اختیار آگاهی شهرستان هستند.

وی ابراز داشت: امنیت یکی از اصلی ترین مولفه های رفاه اجتماعی است و نیروهای انتظامی جمهوری اسلامی ایران با تقدیم جان خود آن را برای مردم تامین می کنند.

انتهای پیام/۳۹۵۳
Share/Save/Bookmark