داخلی آرشيو خبر صفحه اجتماعی
امتیاز مثبت 
۰
 
آغاز مرحله سوم رزمایش همدلی و احسان در زنجان
کد مطلب: ۷۰۸۲۱
تاریخ انتشار:دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۰۱
دبیر قرارگاه جهادی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در استان زنجان از آغاز مرحله سوم رزمایش همدلی و احسان در زنجان خبر داد و گفت: در این راستا 20 هزار بسته بین نیازمندان توزیع می‌شود.
آغاز مرحله سوم رزمایش همدلی و احسان در زنجان

به گزارش اوشیدا؛ رحمان هادی‌نژاد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار کرد: طبق دستور رهبری مبنی بر اجرای رزمایش همدلی و احسان، ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) نیز در سطح کشور آغاز شده است و تاکنون دو مرحله از آن اجرایی شده است.

دبیر قرارگاه جهادی ستاداجرایی فرمان حضرت امام(ره) در استان زنجان گفت: در طی این دو مرحله با تشکیل بانک اطلاعاتی و با برگزاری جلسات متعدد با گروه‌های جهادی استان، خیریه‌ها، هیأت‌های مذهبی و موسسات فرهنگی، با دریافت کد رهگیری، نسبت به برنامه‌ریزی هدفمند و منسجم برای توزیع این اقلام غذایی در بین گروه‌های هدف اقدام شده است.

 

وی با بیان اینکه مرحله سوم رزمایش نیز از چند روز قبل آغاز شده است، تصریح کرد: در این مرحله از رزمایش قرار است که 20 هزار بسته غذایی بین نیازمندان استانی توزیع شود.

هادی‌نژاد با بیان اینکه بسته‌بندی اقلام غذایی در حال انجام است و برای شهر زنجان 2 هزار بسته در نظر گرفته شده است، اضافه کرد: مرغ، برنج، ماکارونی، رب، روغن، حبوبات از اقلام در نظر گرفته شده برای این بسته‌های حمایتی است که ارزش هر بسته در حدود 150 هزار تومان است.

دبیر قرارگاه جهادی ستاداجرایی فرمان حضرت امام(ره) در استان زنجان با بیان اینکه بسته‌های غذایی اعلامی توسط ستاد اجرایی امام راحل و خیرین تهیه شده است، اضافه کرد: توزیع نیز توسط گروه‌های جهادی و موسسات خیریه در نقاط مختلف انجام می‌شود.

 

وی همچنین درباره افزودن خانواده‌های جدید به لیست شناسایی شده نیز گفت: علاوه بر خانواده‌های قبلی یک سری خانواده جدید نیز شناسایی شده است که نسبت به توزیع کمک‌ها بین آنها نیز اقدام خواهد شد.

انتهای پ

Share/Save/Bookmark