داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۱
 
امام جمعه اهل سنت هامون:
آمریکا به دنبال ایجاد اسرائیل جدید در منطقه است/ در راه بودن فتنه جدید
کد مطلب: ۶۱۵۵۱
تاریخ انتشار:دوشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۲۳
امام جمعه اهل سنت هامون عنوان کرد: آمریکابا تمام وجود به دنبال ایجاد اسرائیل جدید در منطقه است.
آمریکا به دنبال ایجاد اسرائیل جدید در منطقه است/ در راه بودن فتنه جدید
مولوی عبدالله حسن زهی در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا اظهار کرد: رهبر انقلاب در دیدار با رجب طیب اردوغان به همه پرسی در کردستان عراق اشاره کردند و این همه پرسی را به دلیل غیرمنطقی و غیر عقلایی بودن آن محکوم کردند.

وی افزود: همه پرسی کردستان خیانت و تهدیدی برای آرامش منطقه به شمار می رود چرا که آمریکا و اسرائیل غیرقابل اعتماد هستند و به دنبال تشکیل یک اسرائیل جدید در منطقه می باشند.

مولوی حسن زهی خاطرنشان کرد: سخنان مقام معظم رهبری راهگشای خوبی برای تمامی مسلمانان دارای وجدان بیدار است.

وی تصریح کرد: آمریکا علاوه بر اسرائیل فعلی به دنبال ایجاد اسرائیل جدید در منطقه است تااز این طریق بتواند نقشه های شوم خود را در کشورهای اسلامی ایران، ترکیه، عراق و سوریه پیاده کند و این کشورها را تحت تاثیر خود قرار دهد.

امام جمعه اهل سنت هامون خاطرنشان کرد: فتنه جدیدی در راه است بنابراین تمامی توان ها باید در جهت در نطفه خاموش کردن فتنه به کار گرفته شود.

وی تاکید کرد: حتی در کردستان عراق مخالفت هایی برای همه پرسی وجود داشت چرا که می دانند این کار نقشه ای از سوی استکبار می باشد.

مولوی حسن زهی خاطرنشان کرد: تمامی اقوام ایرانی این نقشه های شوم را محکوم می کنند و نمی خواهند کردستان محلی برای نفوذ آمریکا و آماجگاه اسرائیل شود.

وی در پایان گفت: در کردستان عراق عده ای خود فروخته پرچم اسرائیل را بالا بردند که به خوبی نشان از نقشه های شوم دنیای استکبار برای منطقه دارد.

انتهای پیام
Share/Save/Bookmark