داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۳
 
۷۵ کیلوگرم مواد مخدر در شهرستان نیمروز کشف شد
کد مطلب: ۵۹۵۸۱
تاریخ انتشار:شنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۰۹
فرمانده انتظامی شهرستان نیمروز عنوان کرد: به همت ماموران انتظامی شهرستان نیمروز ۷۵ کیلوگرم مواد مخدر در شهرستان نیمروز کشف شد.
۷۵ کیلوگرم مواد مخدر در شهرستان نیمروز کشف شد
سرهنگ حسن آشیانی در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا ابراز کرد: ماموران انتظامی مستقر در ایست بازرسی سفید آبه در بازرسی از یک کامیون مقدار ۷۵ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف کردند.

وی افزود: این مقدار مواد مخدر به طرز ماهرانه ای در بطری های آب معدنی و نوشابه جاسازی شده بودند که با هوشیاری ماموران انتظامی کشف شد.

سرهنگ آشیانی با بیان اینکه سوداگران مرگ قصد انتقال این مواد افیونی به استان کرمان را داشتند، اظهار کرد: در این رابطه دو نفر دستگیر شدند و برای سیر مراحل قضایی به مراجع ذیصلاح انتقال داده شدند.

وی تاکید کرد: با توحه به اثرات سو مواد مخدر بر جامعه و به ویژه نسل جوان، نیروی انتظامی با تمام قدرت در برابر سوداگران مرگ ایستاده و در راستا هیچ گونه کوتاهی نخواهد کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان نیمروز افزود: سیستان و بلوچستان به دلیل هم جواری با دو کشور افغانستان و پاکستان یکی از مبادی ورود مواد مخدر به کشور شناخته می شود بنابراین ماموران انتظامی استان با قاچاقچیان به شدت برخورد می کنند.

انتهای پیام /
Share/Save/Bookmark