داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۳
 
شهردار زابل:
آخرین اخطار به مالکین زمین های مخروبه در سطح شهر زابل/ عدم ساماندهی املاک تجمع معتادان و پخش زباله را دربردارد
کد مطلب: ۶۲۳۶۱
تاریخ انتشار:يکشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۲۲
شهردار زابل گفت: با توجه به اینکه زمین های مخروبه در سطح شهر سبب بروز مشکلات فراوان می شود آخرین اخطار به مالکان این زمین ها داده می شود.
آخرین اخطار به مالکین زمین های مخروبه در سطح شهر زابل/ عدم ساماندهی املاک تجمع معتادان و پخش زباله را دربردارد
حمید نوری در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا ابراز داشت: با توجه به صدور اخطاریه های کتبی از سوی شهرداری زابل به مالکین زمین‌های مخروبه، برای آخرین مرتبه به جهت جلوگیری از آلودگیهای زیست محیطی به مالکان آن ها اخطار داده می شود.

وی افزود: تجمع معتادین، آتش زدن و پخش زباله ها در زمین‌های مخروبه بلا صاحب، ديوارها و خانه هاى فرسوده ضمن خطر افرينى براى عابران منظر شهرى را هم دچار چشم اندازی نازیبا کرده اند.

نوری تصریح کرد: افراد ظرف مدت اعلام شده در اخطارهای کتبی، نسبت به حصارکشی اطراف املاک خود به طور رایگان اقدام کنند چرا که درغیر این صورت طبق قانون، علاوه بر پرداخت جریمه باید ازطریق اخذ پروانه ساختمانی اقدام به دیوارکشی کنند.

وی تاکید کرد: اگر این افراد اقدام به دیوارکشی نکنند، شهرداری طبق قانون، با همکاری شهروندان آن مکان را به محل بازی کودکان تبدیل می کند.

شهردار زابل در ادامه، از پایان یافتن عملیات آسفالت خیابان پرستار (باند کندرو) بیمارستان امیرالمومنین (ع) خبر داد و بیان داشت: با عنایت به اینکه شهروندان به جهت تردد در مسیر میدان یعقوب لیث تا بیمارستان امیرالمومنین (ع) از بزرگراه زابل به زاهدان حرکت کرده که دراین رابطه با تصادفات و مشکلات زیادی برخورد داشتند، شهرداری زابل به جهت حل مشکل تردد شهروندان در مسیر فوق، اقدام به احداث باند کندرو ضلع غربی بزرگراه (خیابان پرستار) کرد به طوری که این خیابان به طول دو هزار و ۲۰۰متر، به طور کامل زیرسازی و آسفالت شده و در حال حاضر آماده استفاده شهروندان می‌باشد.

انتهای پیام/ ف ب
Share/Save/Bookmark