داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۳
 
نماینده هنرهای رزمی دفاعی ایرانیان در سیستان:
بانوان رزمی کار سیستانی در مسابقات کشوری هاپکیدو خوش درخشیدند
کد مطلب: ۶۳۴۷۹
تاریخ انتشار:يکشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۲۰
نماینده هنرهای رزمی دفاعی ایرانیان در سیستان گفت: بانوان سیستانی در مسابقات کشوری هاپکیدو با کسب چندین مدال توانستند خوش بدرخشند.
بانوان رزمی کار سیستانی در مسابقات کشوری هاپکیدو خوش درخشیدند
مهدی بزی الری در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا عنوان کرد: بانوان رزمی کار سیستانی دو مدال طلا و دو برنز در مسابقات کشوری هاپکیدو کسب کردند.

وی افزود: چهار بانوی ورزشکار از سبک هنرهای رزمی دفاعی ایرانیان در قالب تیم هاپکیدوی استان به مسابقات قهرمانی کشور این سبک که به میزبانی استان اصفهان برگزار می شد اعزام شدند.

نماینده هنرهای رزمی دفاعی ایرانیان در سیستان خاطرنشان کرد: در این دوره از مسابقات مليكا محمدي موفق به کسب مدال طلا، سحر انصاري مدال طلا، فاطمه پيكند مدال برنز و فائزه علي حاجي مدال برنز شدند.

بزی از زحمات زینب علم نایب رئیس هیئت رزمی شهرستان زابل و مربی توانمند هنرهای رزمی دفاعی ایرانیان برای آماده سازی این بانوان رزمی کار سیستانی جهت شرکت مقتدرانه در این دوره از مسابقات تشکر و تصریح کرد: همواره حمایت های بی دریغ و حداکثری این بانوی فرهیخته از ورزشکاران سیستانی باعث شده تا بانوان علاوه بر بار فنی قابل قبول و بالا با روحیه ای مضاعف در رقابت های مختلف شرکت کنند.

وی اذعان کرد: با توجه به اینکه رشته های رزمی در سیستان از طرفداران زیادی برخوردار است معمولا ورزشکاران فعال در این رشته ها با دست پر از مسابقات برمی‌گردند و افتخارات زیادی برای منطقه کسب می‌کنند.

انتهای پیام
Share/Save/Bookmark