داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۳
 
کامیون ها معضل ترافیک شهر زابل/ وقتی عدم تکمیل کمربندی آیت الله سیستانی ماشین های سنگین را روانه شهر می کند
کد مطلب: ۶۲۷۵۹
تاریخ انتشار:پنجشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۰۴
یکی از مشکلاتی که شهر زابل با آن دست و پنجه نرم می کند معضل تردد کامیون ها در سطح شهر است.
کامیون ها معضل ترافیک شهر زابل/ وقتی عدم تکمیل کمربندی آیت الله سیستانی ماشین های سنگین را روانه شهر می کند
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ با توجه به مشکلات فاضلاب زابل و در پی آن نشست های پی در پی در نقاط مختلف شهر به ویژه خیابان باقری تردد کامیون و ماشین آلات سنگین در سطح شهر ممنوع اعلام شده اما هنوز کامیون ها به راحتی در سطح شهر تردد می‌کنند.

کمربندی آیت الله سیستانی ۱۰ سال قبل کلنگ آن بر زمین خورده اما علیرغم گذشت این همه سال هنوز این کمربندی تکمیل نشده است.

یکی از شهروندان زابلی به خبرنگار اوشیدا گفت: عبور کامیون ها معضلی برای ترافیک شهر ایجاد کرده چرا که عرض تمامی خیابانهای زابل کم است و احتمال تصادف با عبور کامیون ها بسیار بالا می رود.

جهانتیغ ادامه داد: علیرغم ممنوعیت تردد کامیون ها همچنان مردم شهر شاهد عبور کامیون ها در خیابان ها هستند و این کاملا خلاف قانون است.

وی تاکید کرد: این تریلی ها و کامیون ها در شرکت مربوط به طرح انتقال آب به مزارع سیستان فعالیت دارند و وظیفه حمل لوله ها را برعهده دارند.

یکی دیگر از شهروندان زابل بیان کرد: کامل نبودن کمربندی در زابل موجب ورود کامیون ها به این شهر شده که این امر مشکلات ترافیکی را در میدان پادگان ایجاد کرده است.

میر ادامه داد: این کامیون ها از داخل شهر به ویژه خیابان های هامون، سه راه خزیمه و میدان پادگان تردد می کنند.

وی عنوان کرد: از این مسیر معمولا علاوه بر مردم خط واحد دانشجو ها که مسئولیت انتقال دانشجویان به دانشگاه را برعهده دارند تردد می کند.

میر اذعان کرد: اگر این کامیون ها با سایر خودروهای در حال تردد تصادف کنند فجایع غیرقابل جبرانی رخ می دهد بنابراین انتظار می رود مسئولان نسبت به این موضوع توجه بیشتر داشته باشند و همچنین کمربندی آیت الله سیستانی را تکمیل کنند.

انتهای پیام
Share/Save/Bookmark