داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۳
 
همزمان با ایام الله دهه فجر؛
هشت پروژه برقی در شمال استان افتتاح می شود/ بهره مندی پنج هزار خانوار از خدمات طرح های در دست بهره برداری
کد مطلب: ۵۷۱۷۹
تاریخ انتشار:سه شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۴۹
رییس اداره برق شهرستان زابل عنوان کرد: به منظور افزایش رفاه عمومی، همزمان با ایام الله دهه فجر هشت پروژه برقی در سیستان توسط مدیریت برق زابل افتتاح می شود.
هشت پروژه برقی در شمال استان افتتاح می شود/ بهره مندی پنج هزار خانوار از خدمات طرح های در دست بهره برداری


خلیل عوض زاده در گفتگو با خبرنگار اوشیدا ابراز داشت: همزمان با ایام الله دهه فجر ، از هشت پروژه برقی مدیریت برق زابل در دهه فجر با اعتباری بالغ بر ۲۰ میلیارد ریال بهره برداری می شود.

وی افزود: این طرح ها در پنج سرفصل توسعه و احداث شهری و روستایی، اصلاح و بهینه سازی شبکه های توزیع برق، تامین روشنایی معابر، کاهش تلفات فنی شبکه و ایجاد قدرت مانور با اعتباری بالغ بر ۲۰ میلیارد ریال اجرا شده است.

عوض زاده تصریخ کرد: احداث و توسعه شبکه شهری شهرهای زابل، محمدآباد و بنجار و توسعه شبکه روستاهای مختلف به منظور تامین برق متقاضیان جدید فاقد شبکه، اصلاح و بهینه سازی قسمتی از شهر محمد آباد، اصلاح و بهینه سازی شبکه فرسوده شیخ آباد زابل، فقیر لشگری شهرستان نیمروز از جمله طرح های در دست بهره برداری می باشد.

رییس اداره برق زابل خاطرنشان کرد: اصلاح و بهینه سازی و کاهش شعاع تغذیه با رویکرد کاهش تلفات و رفع افت ولتاژ در ۱۱ روستای مختلف از توابع شهرستانهای زابل،هامون و نیمروز و همچنین احداث فیدر جدیدفشار متوسط به منظور تعدیل بار خط ترمینال و احداث فیدر فشار متوسط جدید بنام عدالت جهت ایجاد قابلیت مانوربین شهرستان زابل و نیمروز از دیگر طرح های در دست افتتاح می باشد.

عوض زاده در پایان گفت: با بهره برداری از طرح های فوق حداقل پنج هزار خانوار با جمعیتی بالغ بر ۲۰ هزار نفر از مزایای آن بهره مند خواهند شد.

انتهای پیام//
Share/Save/Bookmark