داخلی آرشيو خبر صفحه استان
۱
امتیاز مثبت 
۴
 
مسئول ستاد امر به معروف ونهی از منکر زابل :
برگزاری کارگاه آموزشی امر به معروف و نهی از منکر در زابل
کد مطلب: ۳۸۹۵۴
تاریخ انتشار:شنبه ۲۰ تير ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۴۰
مسئول ستاد امر به معروف و نهی از منکر سپاه زابل گفت: نهادینه شدن امر به معروف و نهی از منکر در جامعه از بسیاری از آسیب های اجتماعی جلوگیری می کند.
برگزاری کارگاه آموزشی امر به معروف و نهی از منکر در زابل
ابراهیم صیادی مسئول ستاد امر به معروف و نهی از منکر سپاه شهرستان زابل در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا از برگزاری کارگاه آموزشی امر به معروف و نهی از منکر در زابل خبر داد.

صیادی افزود:  یک دوره کارگاه آموزشی امر به معروف و نهی از منکر ساعت 9 صبح روز یکشنبه 21 تیرماه ویژه بانوان در مصلی المهدی(عج) زابل برگزار می شود.

وی گفت: این کارگاه آموزشی با حضور حجت الاسلام علی اکبر کیخا امام جمعه زابل و بانوان شهرستان زابل در رابطه با حجاب و عفاف و امر به معروف و نهی از منکر برگزار می گردد.

مسئول ستاد امر به معروف و نهی از منکر سپاه زابل تصریح کرد: نهادینه شدن امر به معروف و نهی از منکر در جامعه از بسیاری از آسیب های اجتماعی جلوگیری می کند.

وی افزود: جلسه شورای ستاد با حضور اعضاء و فرمانده سپاه زابل روز یکشنبه ساعت 18 در هتل نیمروز زابل با موضوع بیان راهکارها و دغدغه های حجاب برگزار میشود.

صیادی بیان کرد:تمامی شهروندان اعم مسئولین و آحاد جامعه وظیفه در این سنگر سازنده که هدفی جزء تعالی و شکوه نیست ،دارند .
انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark
علی
۱۳۹۴-۰۴-۲۲ ۰۶:۴۰:۲۹
سلام
برگزاری جلسات آموزشی ستاد می تواند باعث اگاهی جامعه مخصوصا قشر جوان جامعه ما بشه مخصوصادر موقت فعلی که ارزشهای والای اسلامی وانسانی باتوجه به تبلیغات دشمنان اسلام در قشر جوان دارد کمرنگ میشه .از اقای صیادی بابت برگزاری چنین مراسماتی تشکر وقدردانی می شود . (9109)