داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان زابل خبر داد؛
دو تن از کارکنان شهرداری زابل به اتهام اخذ رشوه دستگیر شدند/شهروندان برای شکایت به دادسرای زابل مراجعه کنند
کد مطلب: ۶۴۴۱۴
تاریخ انتشار:جمعه ۱۶ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۰۰
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان زابل گفت: دو نفر از کارمندان زابل که با برقراری ارتباطات خارج از حیطه اداری از مردم اخاذی می کردند شناسایی و دستگیر شدند.
دو تن از کارکنان شهرداری زابل به اتهام اخذ رشوه دستگیر شدند/شهروندان برای شکایت به دادسرای زابل مراجعه کنند
محمد سرگزی در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا، با تایید این خبر، اظهار داشت: این افراد از نیروهای اجرائیات شهرداری زابل بوده اند که به جای انجام وظایف قانونی خود به اخذ رشوه و اخاذی از مردم مشغول بوده اند.

وی افزود: این افراد در نظارت هایی که بر ساخت و سازهای زابل داشته با مراجعه به مردم و عنوان کردن این مطلب که دارای مجوز قضایی هستند از آنان رشوه دریافت کرده و موجبات تضییع حقوق شهروندان را فراهم می کردند.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان زابل با بیان این مطلب که این افراد پس از دستگیر به جهت تکمیل سیر مراحل دادرسی به یکی از شعب بازپرسی دادسرای زابل معرفی شدند، بیان کرد: درست است که این دستگیری ربطی به پرونده های گذشته شورای شهر و شهرداری ندارد.

وی ادامه داد: با توجه به دستگیری این افراد در صورتی که شهروندان شکایتی در این خصوص دارند و احیانا مورد سوء استفاده این پرسنل یا برخی از کارمندان سایر ادارات که اقدام مشابه داشته اند، قرار گرفته اند می‌توانند با مراجعه به دادسرای عمومی و انقلاب زابل پیگیر شکایت خود باشند و یا در صورت عدم امکان حضور با شماره تلفن۳۲۲۹۵۳۴۳ تماس گرفته و یا از طریق سامانه پیام کوتاه دادسرای زابل به شماره ۳۰۰۰۵۸۶۰۶۵ نسبت به ارائه گزارشات خود اقدام کنند.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark
مرجع : اوشیدا
    عکاس :