داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
سردار گشتاسبی در مراسم تودیع و معارفه فرمانده سپاه نیمروز:
استکبار جهانی از گام دوم انقلاب نگران است/توسعه چشمگیر زیرساخت های کشور تحت شعاع تحریم های ظالمانه شکل گرفت
کد مطلب: ۶۸۳۸۴
تاریخ انتشار:چهارشنبه ۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۸
مراسم تودیع و معارفه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه نیمروز با حضور سردار گشتاسبی در این شهرستان برگزار شد.
استکبار جهانی از گام دوم انقلاب نگران است/توسعه چشمگیر زیرساخت های کشور تحت شعاع تحریم های ظالمانه شکل گرفت
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ با حضور فرمانده سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان سرهنگ سارانی به عنوان فرمانده جدید ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان نیمروز معرفی شد.
همچنین سرهنگ علی محبی فرمانده پیشین سپاه این شهرستان نیز به عنوان فرمانده سپاه شهرستان هیرمند معارفه گردید.
در این مراسم سردار امان الله گشتاسبی فرمانده سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان گفت: در شرایطی انقلاب اسلامی شکل گرفت که تمام کشور در دست ابر قدرت های جهان بود.
وی افزود: امام انقلاب اسلامی را شکل داد تا مردم ایران با پیشینه بزرگ خود که برگرفته از ائمه اطهار (ع) است دوباره خود را پیدا کنند و با حاکمیت اسلامی به حرکت خود شتاب دهد.
سردار گشتاسبی ادامه داد: در دوران ستم شاهی و قبل از آن هر کجا که می خواستند رضایت دنیای غرب را به دست بیاورند منطقه ای از ایران را جدا می کردند تا بتوانند به حکومت ننگین خود ادامه دهند.
فرمانده سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: امام تحول تاریخی در ایران شکل داد که از مهمترین نعمات آن می توان به امنیت و حفظ تمامیت اراضی ایران اشاره کرد.
وی خاطرنشان کرد: توسعه زیر ساخت های کشور در طول انقلاب اسلامی تحت شرایطی پیشرفت چشمگیری داشته است که ایران با فشار و شیطنت های استکبار جهانی مواجه بوده است.
وی تصریح کرد: آمریکایی ها از پیشرفت هسته ای ، صنعت، کشاورزی , علم و ... نگران و عصبانی هستند چرا که به وضوح می دانند اگر این روند در چله دوم انقلاب اسلامی مضاعف شود طومار استکبار جهانی درهم پیچیده خواهد شد.
سردار گشتاسبی همچنین عنوان کرد: در قبل از انقلاب اسلامی ایران تعداد دانشجویان استان به اندازه انگشتان دست می رسید اما به برکت انقلاب شکوهمند ما امروزه بیش از ۸۰ هزار دانشجو در این استان پهناور مشغول به تحصیل هستند.
فرمانده سپاه سلمان ادامه داد: استان سیستان و بلوچستان منطقه ای منحضر به فرد است که سردارانی همچون میر حسینی ها از آن برخواستند و با تقدیم کردن جان خود عزت و سربلندی ملت ایران را حفظ کردند.
انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark